1:2
2:0
0:1

ASK Lovosice - LFP - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4p
35. Radoslav Budaj, 45. Adam Šalanský, 59. Ondřej Futera - 9. Michal Povolný, 35. Tomáš Katolický, 38. Jan Myška, 65. Tomáš Vykoupil; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 39 - Vojtěch Horák 23; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0, 0:1;
65:00
Hodnocení trenéra Plzně: "Dneska se spíše bojovalo než hrálo, Příště musíme naši hru přizpůsobit podmínkám. Nicméně soupeř hrál disciplinovaně, a proto jsme se s nimi tak natrápili. Děkuji za utkání."
65:00
Komentář trenéra Lovosic: "Výborný obranný výkon, který potrápil soupeře a nám přinesl po 3 měsících bodový zisk. Neproměňování šancí během 3. třetiny a prodloužení rozhodlo o bonusovém bodu pro soupeře. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme příjemnou cestu domů."
65:00
Střely celkem: Lovosice - 26, Plzeň - 43.
64:54
64:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jáchym Kellar (3:4).
64:54
Kellar nastřelil pouze tyč, od které se míček odrazil před odkrytou bránu přesně na hůl Vykoupila, který už měl snadnou úlohu.
64:13
Dvořák ve vlastním oslabení trefuje horní tyč!
64:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:04
Vyloučen hráč Martin Myslík družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
63:00
Více jak polovina prodloužení je za námi. Plzeň vybojovala volný úder od vlastní brány.
62:00
Na druhé straně se do úniku dostal Pšenička, ale ani ten neuspěl a prodloužení tak stále pokračuje.
61:54
Perníček si poradil s dalším nájezdem, tentokrát v podání Horčičky.
60:30
Sichinger byl vyslán do osamoceného úniku a zkoušel zakončovat k levé tyči. Perníček se vyznamenal perfektním zákrokem, za který sklidil potleskl 36 přítomných diváků.
60:00
60:00
59:41
Od pravého mantinelu letěl kolem Horáka míček, aniž by mu brankář Plzně věnoval více pozornosti.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Rudolf (3:3).
58:30
Tak tohle nečekal určitě ani sám střelec. Rudolf se pokoušel pouze nahodit míček a trefil před bránou agilního Futeru, který nečekaně bez přípravy bekhendem poslal míček milimetrově k pravé tyči Horáka.
57:56
Timeout ASK Lovosice - LFP
56:13
Vykoupil měl připravenu po ťukecu výtečnou pozici ke střele. Míček ale putoval velmi daleko od prostoru tří tyčí.
55:45
Vyloučen hráč Adam Šalanský družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
54:42
Na druhé straně hrací plochy se pokoušel o střelu v běhu Budaj. Zakončení bylo dostatečně prudké, scházela přesnost.
54:33
Zakončení Myšky od půlící čáry vyrazil pouze před sebe, kde se o míček postarali obránci.
53:55
V hale neustále někdo křičí "Heeeej!". Už jsme několikrát za pořadatelským stolečkem odpovídali, že nikdo není hej ani počkej.
53:18
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
53:07
Vyloučen hráč Jiří Kanda družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
51:44
Pšenička se dostal do dalšího úniku a při jeho bránění létaly hokejky vzduchem. Ve všech případech se jednalo o hole Plzeňských.
51:13
Ačkoli domácí nevedou, Pšenička drží velmi dlouho míček za bránou a nikterak aktivně se o rozehrávku nesnaží.
49:59
Dvořák se prokličkoval až do předbrankového prostoru, kde byl ale odzbrojen až čtveřicí soupeřů a o míček nakonec přišel.
48:57
Při Horákovi stáli všichni svatí. Těsně před brankovištěm tečoval nahozený míček Pšenička. Míček letěl jen pár milimetrů vedle pravé tyče!
48:24
Pilík skryl střelu za obránce, do kterého koneckonců děravý míček nastřelil. Perníček se sice po míčku natáhl, ale odrazil ho pouze hlouběji do pole.
47:46
Kocourek od mantinelu na nic nečekal a z otočky poslal míček směrem brána hostí. Nepřesnost ale byla příliš velká a míček končí až za mantinelem.
46:46
Domácí se dostali zatím dvakrát do střelecké pozice. Horák byl připraven se zákrokem v obou případech.
45:40
Vyloučen hráč Lukáš Pilík družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:40
Pilík ani nezpomalil a za vlastní bránou v plné rychlosti vrazil do soupeře. Ten se rozplácl o zeď za ochrannou sítí, ale v tu chvíli už byla paže rozhodčího nahoře.
44:04
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Adam Šalanský, asistoval Ondřej Pšenička (2:3).
44:04
Ačkoli se Budaj o nic neumazal, měl prsty v další úspěšné útočné akci Lovosic. Na půlící čáře posunul míček na Pšeničku, který nadvakrát nepřekonal Horáka, z druhé vlny přiběhl Šalanský, který už dorazil míček za bezmocného brankáře.
42:55
Horčička oběhl celé hřiště, aby nakonec v rohu hrací plochy za bránou soupeře byl o míček připraven dvojicí Rudolf - Čapek.
41:07
Kuthan chtěl překvapit Perníčka střelou zády k bráně mezi nohama. Avšak domácí strážce svatyně byl připravený.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyšlo lépe pro Plzeň.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Lovosice - 9, Plzeň - 12.
Střely celkem: Lovosice - 15, Plzeň - 26.
40:00
39:38
Čapek nevěděl, co s míčkem u mantinelu. Nenapadlo ho nic jiného, než poslat míček směrem na bránu. K Horákovi míček nedoputoval, ale vytvořila se před bránou skrumáž, ze které hosté vyšli s odpískaným faulem.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Myška bez asistence (1:3).
37:14
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek. S první prudkou střelou si Perníček dokázal ještě poradit, s dorážkou Myšky už ale ne a kapituloval.
37:01
Ježek zkoušel vystřelit od pravého mantinelu, ale jeho rána byla zblokována. To samé musím napsat i o střele Budaje z opačné strany.
34:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval Ondřej Kuhajda (1:2).
34:06
Vyrovnaný stav příliš dlouho nevydržel. Od pravého mantinelu doletěla střela Katolického taktéž k levé tyči. Kudy však Katolický procpal míček, to se diví možná ještě teď sám brankář.
34:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Martin Myslík (1:1).
34:00
V osobním souboji u mantinelu zvítězili domácí. Míček byl posunut na hůl Budaje a ten už z otočky našel místečko u levé tyče Horáka.
32:23
Rudolf při svém úniku od pravého mantinelu měl dostatek místa na míření. Zvolil střelu doprostřed brány, kde už byl připraven Horák.
31:55
Po dvou minutách, co jsem na hale, jsem měl možnost zhlédnout spíše šermířské souboje. Avšak, jak vidno, Plzeňané vedou o jeden přesný zásah.
31:20
Po lehkých komplikacích s dopravou už je komentátor online na svém místě. Můžeme začít.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Lovosice - 6, Plzeň -14
08:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michal Povolný, asistoval Lukáš Porazil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Adam Tkadlec, Ondřej Kuhajda, David Malkus, Jáchym Kellar, Tomáš Katolický
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Ondřej Perníček; hráči v poli: Jakub Dvořák, Tomáš Rudolf, Adam Šalanský, Martin Myslík, Václav Melichar