2:3
3:3
0:0

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:8pn
10. Lukáš Staněk, 11. Lukáš Staněk, 14. Martin Obuškevič, 21. Štěpán Čejka, 29. Filip Rulíšek, 47. Jakub Boček, 52. Filip Rulíšek, 57. Jakub Hromada, N Jakub Boček - 2. Matouš Zita, 20. Matouš Zita, 24. Jakub Neděla, 33. Matěj Kapec, 36. Matouš Zita, 57. Lukáš Herblich, 59. Ondřej Sidunov, 60. Adam Choma; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jiří Procházka 16 - Štěpán Zerzoň 22; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Boček a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Adam Choma a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Ondřej Čech a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Matouš Zita , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Hromada a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Štěpán Čejka a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí pana Sladkého: Divoký zápas se spoustou branek. Vyšlo nám power-play, extra bod si nechal se štěstím soupeř. Přesně takhle se bojuje a jezdí po zadku od začátku až do zdánlivého konce... Děkujeme za hru.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Utkání nahoru dolu ve kterém jsme nedokázali udržet dvoubrankové vedení. S předvedenou hrou spokojeni být nemůžeme, ale v hektickém závěru s bodem navíc ano. Děkujeme za utkání.
65:00
63:22
Procházka výtečně proti Gattnarovi
62:45
Vítkovice v plném počtu
60:45
Vyloučen hráč Kryštof Malina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině BA 12 Vítkovice 10
60:00
59:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Kryštof Malina (8:8).
59:59
Pořádné drama na konci utkání
59:31
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Lukáš Herblich (8:7).
58:46
Power-play hostí
58:19
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (8:6).
56:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Adam Choma (7:6).
54:45
Výborná defenzivní práce Čáslavy teď probudila diváky
53:20
Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 36 diváků děkujeme!
52:34
Hra poměrně vyrovnaná z obou stran
51:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (7:5).
50:33
Vyloučen hráč Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
50:04
BA se nemůžou dostat do pořádného tlaku
48:22
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
46:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (6:5).
36:39
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Daniel Sekula (5:5).
34:18
Neskutečná rozehrávka Hausmanna, tak to jsem snad ještě neviděl
33:44
Vítkovice teď hrají velice pěkný florbal
32:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Kapec, asistoval Tomáš Hanzlík (5:4).
29:43
Před Pikem teď nestálo nic víc než prázdná brána ten ji, ale klasicky neproměnil
28:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Martin Obuškevič (5:3).