2:2
3:1
- : -

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:4
11. Zdeněk Vyhnánek, 22. Daniel Goll, 31. Vojtěch Hejduk, 51. Sebastián Šlechta, 52. Filip Kučera, 56. Štepán Švejda - 6. Jan Linhart, 39. Matyáš Velc, 39. Jan Linhart, 57. Martin Remeš; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Marek Macík 27 - Filip Čermák 14; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Boleslav - 9, Sparta - 11.
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Dnes vcelku dobrý výkon, který jsme bohužel zkazili pár chybami ve třetí třetině, které nás v zápase stály body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Do dnešního zápasu jsme vstoupili s dobrým nasazením, k tomu jsme byli obětavý v obraně, což byl základ dnešní výhry. Utkání rozhodla produktivita. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
59:55
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
59:00
Právě začala poslední minuta třetí třetiny.
58:18
Sparta stále v šesti.
56:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Matyáš Velc (6:4).
56:51
Zbytečná chyba Martínka zajistila hostům další branku.
55:24
Sparta bez brankáře, v šesti.
55:22
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jakub Kárník (6:3).
55:22
A další povedená akce na světě, tentokrát si gól připisuje Štěpán Švejda.
51:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:3).
51:49
Kučera po menší kolizi doklepl míček za gólmanova záda a je z toho zase dvoubrankové vedení pro Technology.
50:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta bez asistence (4:3).
50:22
Šlechta předvedl neskutečnou situaci, kdy sám přeběhl celé hřiště a vstřelil branku.
50:00
Na to, že někteří hráči Boleslavi mají v nohách již jeden zápas, předvádí výborný výkon.
47:02
Polovina vyloučení za námi a Sparta nepředvedla nic zajímavého.
46:02
Vyloučen hráč Josef Peštál družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
45:23
Sparta po vydařeném závěru druhé třetiny jakoby znovu ožila a bombarduje Macíka jednou střelou za druhou.
43:48
Po zranění Golla volný úder pro Bolku.
42:59
Rozehrávku Sparty před branou domácích hráči zachycují.
41:32
Švejda naštěstí zachytil míček těsně před bránou a odstřeluje ho přes celé hřiště.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Boleslav: 10, Sparta: 11.
40:00
38:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Daniel Šterbák (3:3).
38:31
A je vyrovnáno, Bolka zaváhala a těžce se ji to vymstilo.
38:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc bez asistence (3:2).
36:30
Sparta zahajuje svou klasickou agresivní hru a doufá v brzké skórování.
33:44
Boleslav předvádí zatím velmi povedenou hru.
32:11
Sobotka zachránil situaci před bránou a míček vyhazuje.
30:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Jakub Kárník (3:1).
30:16
A Technologové po akci Kárníka s Hejdukem navyšují vedení.
29:30
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Matyáš Velc.
29:30
Vyrovnání se nekoná. Macík i tentokrát hráče vychytává.
29:29
A uvidíme nájezd, který provede hráč Sparty s číslem 74,
27:09
Macík dnes zatím předvádí skvělý výkon, tak snad to vydrží.
25:21
Bolka rozehrává před branou Sparty, ale obranný blok hostí střelu zachycuje.
24:49
Korych teď vyvezl míček až za polovinu hřiště, tam však akce bohužel končí.
24:10
Macík opět krásně vychytal soupeře a tak Bolka stále ve vedení.
22:26
Macík si připisuje další zákrok a hra se přesunuje na druhou stranu hřiště.
21:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Sebastián Šlechta (2:1).
21:02
Šlechta na Golla a ten posílá domácí do vedení.
20:02
Buly pro Bolku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 4, Sparta - 9.
20:00
19:47
M. Čermák mohl poslat Spartu opět do vedení ale šanci nevyužil.
19:04
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:43
Sparta se drží na své útočné polovině.
14:58
Riley to zkusil křížovou přihrávkou na spoluhráče před bránou, ten ale nezpracoval.
14:00
Kárník v zápalu hry rozlomil svou florbalku.
11:48
Oba týmy zatím hrají velmi aktivně, Daniel Goll to teď zkusil ze středu hřiště.
10:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek bez asistence (1:1).
10:48
Vyhnánek nádherným backhandem prostřeluje Čermáka a je vyrovnáno.
10:00
Martínek ztratil balonek na útočné polovině a hosté míří zpátky dopředu.
08:00
Sparta vyhrála souboj za brankou domácích a snaží se něco vymyslet, což se jim moc nedaří.
07:00
Šlechta prověřil Čermáka, ten však bez problému chytá.
05:52
05:00
Švejda značně ohrozil brankáře Sparty, míček ale nakonec končí jen v boční síťce.
04:23
Kolář teď ohrozil branku domácích avšak neúspěšně.
02:35
První zákrok Macíka úspěšný a Boleslav míří dopředu.
01:00
Na balonku se zatím převážně drží Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Lukáš Veber, Daniel Riley, Jan Kolář, Martin Remeš, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Sebastián Šlechta, Filip Kučera, Jan Zoufalý