4:1
5:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBC Štíři Č. Budějovice 10:6
11. David Kaválek, 23. Filip Pajkrt, 26. David Kaválek, 28. David Kaválek, 34. David Kocián, 45. Daniel Kříž, 45. David Kocián, 50. David Kaválek, 55. Daniel Kříž, 60. Daniel Kříž - 1. Daniel Drobiš, 20. Daniel Drobiš, 20. Tomáš Hanák, 35. Tomáš Hanák, 42. Martin Vinkler, 48. Tomáš Hanák; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 27 - Valdemar Vokálek 12, Kryštof Ernst 6; po třetinách: 1:3, 4:1, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostů R. Hanáka: Soupeři jsme zápas darovali díky nedůslednosti a individuálním chybám, takže nezbývá nic než pogratulovat.
60:00
Komentář trenéra domácích D. Prouzy: "V utkání jsme zažili několik hluchých pasáží, kde můžeme děkovat výbornému gólmanovi, který nás podržel. Jinak jsme však po většinu času byli lepším týmem a naše hra v pohybu na balónku přinesla své ovoce. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon a soupeři za zápas."
60:00
59:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Kaválek (10:6).
54:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval František Donaj (9:6).
50:00
Dnešní utkání sleduje 35 diváků!
49:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Marek Svoboda (8:6).
49:08
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Drobiš (7:6).
44:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Dominik Hanuš (7:5).
44:55
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
44:21
41:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler, asistoval Tomáš Hanák (5:5).
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Náchod 8, České Budějovice 9
40:00
39:58
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Lukáš Vácha (5:4).
33:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Marek Svoboda (5:3).
32:33
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
27:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval František Donaj (4:3).
25:38
23:29
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
22:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval David Kaválek (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Náchod 8, České Budějovice 13
20:00
19:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Patrik Holý (1:3).
19:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Michal Forst (1:2).
18:29
Vyloučen hráč Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
10:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Martin Brejtr (1:1).
09:11
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Valdemar Vokálek; hráči v poli: Tomáš Hanák, Michal Forst, Daniel Drobiš, Jan Gucko, Dominik Konopa
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: David Kaválek, Vojtěch Prouza, František Donaj, Marek Šolc, Daniel Kříž