0:4
0:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:11
3. Jakub Zeleník - 3. Vojtěch Bistrý, 6. Filip Blažek, 11. Jakub Mikolášek, 15. Filip Konrady, 17. Hynek Mošna, 20. Filip Blažek, 23. Jiří Čížek, 30. Jan Huleš, 37. Filip Konrady, 40. Hynek Mošna, 40. Jiří Čížek; rozhodčí: Jan Husák - Václav Patera; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Zarnecký 19 - Daniel Dolák 2, Matěj Trnka 3; po třetinách: 1:4, 0:4, 0:3;
45:00
Střely celkem: DDM Dynamo Teplice 6, FBŠ Slavia Plzeň 30
45:00
Komentář vedoucího družstva (DDM Dynamo Teplice) (Jakub Podlucký): Povozili jsme se na kolotoči, Plzeň právem vede tabulku. Proti takovému soupeři jsou tři jedničky ještě dobrý výsledek. Děkujeme za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů (FBŠ SLAVIA Plzeň) - Lukáš Kubinec: Chválím kluky za aktivitu po celý zápas. Pěkně hrály všechny tři lajny, byť nedostatků je tam stále dost a to je dobře
45:00
44:23
Zápas už se jen dohrává, teplický hráči se vysvobozují dlouhým výhozem,
39:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Ondřej Ježek (1:11).
39:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Patrik Med (1:10).
39:15
Teplický gólman se rozhodně nenudí. Během minuty na něj šlo pět střel.
36:51
Čížek ze dvou metrů netrefil o tři metry, i to se stává.
36:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Dominik Dolejš (1:9).
36:19
Dolejš si udělal z teplických kužely, našel před brankou volného Konradyho a ten se nemýlí.
33:46
Na hřišti už nemáme možnost vidět několik střelců, kteří se šetří na večerní zápas.
31:23
Med z velkého brankoviště netrefuje odkrytou branku.
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Teplice 1, Plzeň 7
30:00
29:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Adam Stejskal (1:8).
29:43
Huleš po pěkné akci přidává gól v oslabení.
29:17
Více šancí si ale zatím připravili slávisté.
28:18
Vyloučen hráč Matouš Bešta družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Konrady (1:6).
19:43
V poslední vteřině přesilovky Blažek přidává další gól.
19:02
Zatím jsme viděli asi 112 nahrávek a jednu střelu do golmana.
17:45
Vyloučen hráč Jakub Lukeš družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost.
16:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Dominik Dolejš (1:5).
16:50
Dolejš ukázal svůj přehled na hřišti, když našel přes půlku hřiště osamoceného Mošnu.
14:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Vojtěch Bistrý (1:4).
14:46
První lajna si otevřela na polovině Teplic kolotoč se střelnicí a je z toho další gól.
10:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (1:3).
10:49
Ovšem teď slávisté předvedli parádní akci, ve které Mikolášek už neměl problém trefit odkrytou branku a zvyšuje skóre zápasu.
10:20
Přesilovka zatím nevychází podle představ.
09:06
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
05:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Vojtěch Bistrý (1:2).
05:57
Mikolášek pěknou střelou ze vzduchu posílá svůj tým do vedení.
05:11
Dlouhá pasáž bez střely na branku.
02:46
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Barbora Panešová (1:1).
02:45
Hosté rychle odpovídají. Panešová dlouhým balonem našla Zeleníka, který překonal Doláka.
02:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (0:1).
02:09
Bistrý z půlky nedal golmanovi šanci.
01:58
Teplice se ještě nedostali za polovinu. Slávisté si připisují první střelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Matouš Bešta, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Zarnecký; hráči v poli: Milan Hrbek, Marek Nekuda, Richard Strejcovský, Matěj Vejvar, Jakub Zeleník