0:3
4:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS 4:4
36. Adam Šimek, 37. Adam Kuchynka, 39. Jan Josef Brychta, 43. Vojtěch Krupička - 12. Lukáš Horák, 27. Lukáš Horák, 28. Matouš Burian, 30. Michal Derevlanyj; rozhodčí: Václav Flek - Jan Černý; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 16 - Tomáš Ernée 20; po třetinách: 0:1, 0:3, 4:0;
45:00
Komentář trenéra Sparty pana Bíny: Ve značně improvizované sestavě jsme nepředvedli příliš kvalitní výkon. Spousty chyb při bránění a nedotažené situace v útočném pásmu. Klukům děkuji za třetí třetinu a získaný bod.
45:00
Komentář trenéra Black Angels pana Zalubila: Dvě třetiny poměrně koncentrovaný výkon od nás. Pak ve třetí třetině jsme nabídli Spartě mnoho chyb a jeden bod.
45:00
44:59
třetí třetina - počet střel Sparta: 10 BA: 4
44:44
Timeout BLACK ANGELS
42:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Krupička bez asistence (4:4).
38:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Vojtěch Krupička (3:4).
36:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka z trestného střílení (2:4).
35:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Lukáš Dubský (1:4).
34:06
Vyloučen hráč Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Vyloučen hráč Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina Střely Sparta: 8 Střely BA: 14
29:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Štěpán Kostrhún (0:4).
27:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian z trestného střílení (0:3).
27:17
BA zvyšují skore na 3:0 po dvou rychlých gólech
26:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Horák, asistoval Matouš Burian (0:2).
24:41
Vyloučen hráč Alex Ilčišin družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
19:22
Vyloučen hráč Šimon Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
V první části relativně vyrovnaného zápasu měl zatím větší efektivitu tým BA.
15:00
14:50
Počet střel na branku Sparta: 6 Počet střel na branku BA: 2
11:22
11:22
První branka padla po chybě při rozehrávce obránce Sparty.
08:25
Black Angels ubránili přesilovku
06:25
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Karel Urban, Matouš Burian, Lukáš Horák, Jan Muller
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Adam Kuchynka, Samuel Vobořil, Michael Řehák, Adam Šimek, Lukáš Dubský