3:2
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 3:3
25. Jakub Bohuslávek, 29. Jakub Bohuslávek, 30. Matyáš Bachmaier - 19. David Mašát, 23. Zdeněk Prokůpek, 38. Jan Martinek; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 13 - Kristián Ulrych 12; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:1;
45:00
Komentář trenéra hostí: "Herními výpadky na začátku první třetiny a v průběhu té druhé, jsme se připravili o 2 body. Rád bych vyzdvihnul výkon gólmana Ulrycha, po celou dobu utkání nás držel ve hře o 3 body. Děkujeme soupeři za zápas. "
45:00
Komentář trenéra domácích: "Zápas v pomalejším tempu, komplikovaně jsme přecházeli střední pásmo a nebyli jsme agresivní před soupeřovou brankou."
45:00
Střely po třetí třetině dopadly v poměru 15:16 pro hosty.
45:00
44:48
Timeout Panthers Praha
43:43
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
37:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval Jakub Žiška (3:3).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (3:2).
28:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Tobiáš Chromý (2:2).
24:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek z trestného střílení (1:2).
22:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Vojtěch Zdrubecký (0:2).
18:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Jaroslav Petrák (0:1).
15:00
15:00
14:03
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
11:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Milan Všetečka, Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek, Tobiáš Chromý, Matyáš Bachmaier