1:2
0:3
- : -

FBC Došwich Milevsko - Sokol Pardubice 2:5
3. Jakub Štván, 30. Lukáš Trojáček - 22. Jan Kubec, 23. Matyáš Sodomek, 36. Jan Stuchlík, 38. Matyáš Sodomek, 40. Ondřej Ryšavý; rozhodčí: Zdeněk Rada - Josef Pařízek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ? - Matěj Denemark ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:3;
45:00
Komentář trenéra hostů Radka Formánka: První a druhou třetinu jsme byli ještě v autobusu. Třetí třetina už byla podle našich představ a hráli jsme celkem pohledný florbal před vyprodanou halou. Jsem rád, že jsme zapracovali starší žáky do sestavy.
45:00
44:59
komentář trenéra domácích: dneska jsme nepředvedli plné nasazení převážně v druhé třetině. Neproměnili jsme šance a to rozhodlo. Blahopřeji soupeři k vítězství.
39:12
Timeout FBC Došwich Milevsko
39:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Matyáš Mík (2:5).
37:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Martin Matiáš (2:4).
35:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Matyáš Sodomek (2:3).
30:00
30:00
29:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (2:2).
29:30
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:25
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Martin Dolejš.
22:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek bez asistence (1:2).
22:05
Vyloučen hráč Kryštof Fiala družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
21:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kubec, asistoval Matyáš Mík (1:1).
15:00
15:00
07:36
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
02:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Dan Hrůza (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jakub Prášek, Ondřej Ryšavý, Stefano Petric, Martin Glück, Matyáš Mík
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček