0:1
1:1
- : -

Spartak Pelhřimov - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 1:4
32. Patrik Mynařík - 6. Jáchym Bednář, 13. Jáchym Bednář, 22. Daniel Černý, 43. Timoteus Pospíšil; rozhodčí: Jakub Jebousek - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Libor Domkař 34 - Michal Souček 22; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:1;
45:00
44:59
Komentář trenér Pelhřimov: Zápas rozhodla první třetina, kdy se soupeř prosadil z prvních dvou střel. Zbytek utkání jsme tadali za kratší konec a soupeř si vše pohlídal a zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři a rozhodčím.
44:59
Komentář trenér Předměřice: Do zápasu jsem vstoupili opatrně a s respektem k soupeři. Věděli jsme, že v tomto zápase jde o hodně. Začali jsme odzadu a oťukávali si soupeře. Poté se nám podařilo vstřelit 2 góly a mohli jsme hrát více v klidu. Jedná se o první výhru v sezoně a chtěl bych za to klukům moc poděkovat. Celou sezonu pracují na 100% a tohle vítězství si zasloužili. Díky soupeřům, rozhodčím a divákům.
42:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Timoteus Pospíšil, asistoval Jáchym Bednář (1:4).
41:10
Timeout Spartak Pelhřimov
38:03
Utkáni se začíná přiostřovat.
31:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Marek Ješátko (1:3).
30:00
30:00
26:54
Skvělý zákrok Součka.
26:18
Nyní jsme v akci mohli vidět i našeho zdravotníka.
22:04
Právě jsem dosvačil a tak si s vámi koněčně můžu povídat.
21:07
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Daniel Černý, asistoval Štěpán Šmíd (0:3).
15:00
15:00
12:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Jakub Viglaský (0:2).
11:54
Rozhodčími dnešního utkání jsou pánové Jakub Jebousek a Jan Čtvrtečka.
09:17
Brankář hostí Souček, zatím téměř bez práce.
07:56
Velmi tvrdý souboj po kterém na palubovce zůstali ležet dva hráči.
07:00
Utkání zatím probíhá ve velmi vysokém tempu.
05:34
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář bez asistence (0:1).