1:0
0:3
- : -

FBS Olomouc A - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:3
11. Tomáš Hanák, 14. Antonín Mikulík, 20. Tomáš Hanák - 33. Jiří Suchomel, 36. Michal Konrád, 42. Jiří Suchomel; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michael Hruška ? - David Slavíček ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:3;
45:00
43:44
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
41:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel z trestného střílení (3:3).
38:12
Timeout FBS Olomouc A
35:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Jiří Suchomel (3:2).
32:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (3:1).
30:00
30:00
25:37
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:51
Vyloučen hráč Ondřej Mlčoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
19:25
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (3:0).
17:57
Vyloučen hráč Matěj Bizek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:01
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Rostislav Pavlíček (2:0).
10:18
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Hanák, asistoval David Kotek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Vojtěch Dvořák, Kryštof Žec, Jiří Suchomel, Ondřej Kos, Michal Konrád
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Tomáš Gronych, David Kotek, Matěj Doubravský, Tomáš Hanák, Rostislav Pavlíček