1:4
6:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Česká Lípa 9:9
10. Jaroslav Michálek, 12. Jakub Steklý, 20. Patrick Lenke, 33. Petr Strnad, 35. Jaroslav Michálek, 38. Mikuláš Kulík, 38. Petr Strnad, 40. Petr Strnad, 43. Patrick Lenke - 11. Oliver Brodský, 15. Pavel Pešír, 16. Patrik Volný, 18. Albert Kouba, 26. Petr Mazal, 27. Jakub Kněžour, 35. Antonín Stárek, 44. Jakub Kněžour, 45. Petr Mazal; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Čech; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Filip Staněk 13 - Vojtěch Jirka 18; po třetinách: 2:2, 1:4, 6:3;
45:01
Vyjádření trenéra hostí: Laksní výkon ve třetí třetině nás stál zápas, soupeři děkujeme za zápas
45:01
Střely po třetí třetině 13-12
45:01
Vyjádření trenéra domácích: V jednu chvíli jsme tahali za kradší konec my a v jednu chvíli Lípa. Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
45:00
44:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Oliver Brodský (9:9).
43:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Kněžour bez asistence (9:8).
42:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jakub Steklý (9:7).
42:04
Timeout FBC Česká Lípa
39:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Jakub Pučelík (8:7).
37:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad bez asistence (7:7).
37:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (6:7).
34:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek bez asistence (5:7).
34:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (5:6).
33:24
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Roman Šatánek (4:6).
30:01
Střely po druhé třetině 2-7
30:00
30:00
26:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Kněžour bez asistence (3:6).
25:45
19:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Marcel Kalfiřt (3:4).
17:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba bez asistence (2:4).
15:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Antonín Stárek (2:3).
15:01
Střely po první třetině 7-8
15:00
15:00
14:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír bez asistence (2:2).
11:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Steklý, asistoval Patrick Lenke (2:1).
10:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Patrik Volný (1:1).
09:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek bez asistence (1:0).