1:4
1:7
- : -

1. MVIL Ostrava - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 3:14
10. David Štirba, 20. Matyáš Vašňovský, 40. Jakub Hloušek - 7. Marek Souček, 11. David Ležatka, 12. Jaroslav David, 21. Martin Ležatka, 22. Marek Souček, 24. David Ležatka, 26. Jakub Nevařil, 32. Marek Souček, 32. Martin Ležatka, 34. Martin Ležatka, 39. Marek Souček, 43. Martin Ležatka, 44. Erik Kouřil, 45. David Ležatka; rozhodčí: Roman Sasín - Vladislav Tuček; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 1:3, 1:4, 1:7;
45:00
44:18
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Ležatka (3:14).
44:00
Vyloučen hráč Jan Hinčica družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
43:41
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Marek Souček (3:13).
42:14
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (3:12).
39:54
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
39:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Matěj Sokol (3:11).
38:23
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Marek Souček bez asistence (2:11).
36:33
Vyloučen hráč David Štirba družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
33:43
32:53
Vyloučen hráč Martin Brauner družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za hra na zemi.
31:34
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Lukáš Antonín (2:9).
31:13
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Marek Souček, asistoval Martin Ležatka (2:8).
30:00
30:00
28:55
Vyloučen hráč Richard Holbera družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:47
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jakub Nevařil bez asistence (2:7).
23:54
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Brauner (2:6).
21:06
20:57
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Erik Kouřil (2:4).
19:08
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Vojtěch Rajnošek (2:3).
15:00
15:00
11:41
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval Marek Souček (1:3).
10:58
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Roman Šobáň (1:2).
09:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil David Štirba, asistoval Matyáš Vašňovský (1:1).
06:15
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Marek Souček, asistoval Filip Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Filip Horák, Erik Kouřil, Martin Ležatka, Marek Souček, Jaroslav David
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Jan Hinčica, Matyáš Vašňovský, David Štirba, Vojtěch Rajnošek, Jakub Hloušek