2:3
0:2
- : -

Prague Tigers - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:6
13. Jiří Líbal, 13. Adam Novák, 24. David Veleba, 29. David Veleba - 4. Jan Kos, 17. Lukáš Dubský, 26. Matěj Eisenkolb, 28. Adam Kuchynka, 36. David Kozelka, 45. Michael Řehák; rozhodčí: David Hertz - Jan Černý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jiří Kuchař ? - Vojtěch Žáček ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:2;
45:00
Střely ve třetí třetině Sparta 8, Tigers 4. Celkově Sparta 29, Tigers 15
45:00
Komentář trenéra Sparty p. Bíny : Dramatičtější utkání než jsme čekali, ale jsme rádi za vydřené a velmi důležité 3 body na závěr roku. Doufám, že se v lednu představíme v lepší pohodě a také s kompletní sestavou. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kuchynka (4:6).
43:08
Timeout Prague Tigers
41:14
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
35:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Jan Kos (4:5).
31:21
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely po druhé třetině Sparta 13, Tigers 5.
30:00
28:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Veleba, asistoval Lukáš Vaněk (4:4).
27:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Adam Šimek (3:4).
25:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Michael Řehák (3:3).
23:48
16:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský bez asistence (2:2).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Sparta 8, Tigers 6.
15:00
12:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Novák, asistoval Kryštof Schovánek (2:1).
12:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Líbal, asistoval Martin Hort (1:1).
04:48
Vyloučen hráč Lukáš Dubský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.