8:2
4:0
- : -

SPORT CLUB Klatovy - DDM Dynamo Teplice 16:2
4. Ondřej Sloup, 11. Šimon Švára, 13. Matyáš Moller, 13. Matyáš Hájek, 20. Jaroslav Jiřík, 21. Jakub Holý, 22. Patrik Hrubý, 23. Šimon Švára, 23. Jakub Holý, 25. Matyáš Hájek, 27. Jan Holý, 30. Jakub Holý, 37. Matyáš Moller, 39. Václav Liška, 42. Václav Liška, 43. Václav Liška - 19. Jakub Zeleník, 25. Matěj Vejvar; rozhodčí: Jan Husák - Václav Patera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Liška 13 - Oliver Šachl 29; po třetinách: 4:0, 8:2, 4:0;
45:00
Komentář vedoucího družstva DDM Dynamo Teplice (Jakub Podlucký) : Kolaps ve 2. třetině, nedůraz v osobních soubojích a odevzdanost způsobili, že výsledek zápasu je takový. Děkujeme soupeři
45:00
Komentář trenéra SPORT CLUB Klatovy (Jan Hořký): První třetinu jsme se herně a střelecky hledali, do druhé třetiny jsme si museli tedy něco říct a ono ejhle,najednou to šlo. Tam se zápas zlomil ,což jsem rád a ve třetí části jsme si tedy mohli pár věcí zkusit. Děkuji za zápas rozhodčím,divákům a soupeři, kterému přeji štastnou cestu domů do Teplic.
45:00
42:23
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jan Holý (16:2).
41:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jakub Turek (15:2).
38:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jakub Holý (14:2).
36:20
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matyáš Moller, asistoval Patrik Hrubý (13:2).
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: Klatovy 17 - Teplice 8
30:00
29:50
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Ondřej Sloup (12:2).
26:26
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Jakub Holý (11:2).
24:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matyáš Hájek, asistoval Jaroslav Jiřík (10:2).
24:38
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Vejvar, asistoval Richard Strejcovský (9:2).
22:54
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý bez asistence (9:1).
22:08
Timeout DDM Dynamo Teplice
22:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Šimon Švára bez asistence (8:1).
21:05
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Matyáš Moller (7:1).
20:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Jan Holý (6:1).
19:44
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík bez asistence (5:1).
18:43
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Matěj Vejvar (4:1).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Klatovy 15 - Teplice 4
15:00
12:28
12:23
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matyáš Moller, asistoval Petr Fekiač (3:0).
10:30
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Šimon Švára, asistoval Jaroslav Jiřík (2:0).
03:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Ondřej Sloup bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Oliver Šachl; hráči v poli: Matěj Vejvar, Jakub Zeleník, Milan Hrbek, Marek Nekuda, Richard Strejcovský
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Adam Krs, Petr Fekiač, Matyáš Moller, Pavel Vítovec, Patrik Hrubý