1:1
2:5
- : -

FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG - FBK Kobra Tatran Hostinné 6:6
4. Lukáš Erbs, 13. Jan Schejbal, 14. Jáchym Bednář, 17. Jáchym Bednář, 32. Jan Schejbal, 44. Jan Schejbal - 24. Matěj Hnízdil, 32. Michal Novák, 35. Šimon Shon, 37. Michal Novák, 38. Jakub Valenta, 45. Šimon Shon; rozhodčí: Daniel Suchý - Karel Zachariáš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Souček 14 - Petr Dorotík 2, Daniel Mánek 24; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:5;
45:00
44:59
Komentář za domácí trenér Petr Hubáček: Zápas jsme měli od začátku ve svých rukách. Bohužel se nám kvůli docházejícím silám ke konci nepovedlo v obraně držet krok s důraznými útočníky. Zápas jsme mohli vyhrát, ale neměli jsme štestí. Celkově pěkný a odmakaný zápas na obou stranách. Díky všem.
44:59
Komentář za Kobru trenér MArek Filcsák: První třetina byla v podání Kobry bez pohybu. Zřejmě byla část týmu ještě myšlenkami v místním James baru. Po domluvě se zlepšil pohyb a hlavně důraz a soupeř přestal kondičně stíhat. Konec zápasu byl doslova infarktový a skončil zaslouženou remízou.
44:58
Konec zápasu byl hektickej, tak jsem nestihl psát online.
44:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Lukáš Turek (6:6).
43:37
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
43:37
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Schejbal, asistoval Štěpán Heger (6:5).
43:12
Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
41:50
Turek se hlásil o míček, byl však jediným v celé hale, kdo ho viděl za mantinelem.
37:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Valenta, asistoval Šimon Shon (5:5).
37:33
Máme tady vyrovnání. Kuba Valentů je ve formě a skóruje.
36:39
Hostinnská Kobra se nadechla k obratu. 5:4
36:29
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Filip Čáp (5:4).
34:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Jakub Valenta (5:3).
33:06
Celý pořadatelský tým zdravý a přeje brzké uzdravení prezidentovi klubu Emilu Janičatovi.
31:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Schejbal, asistoval Lukáš Erbs (5:2).
31:44
Krutopřísně rychlá odpověď Předměřic.
31:31
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Jakub Valenta (4:2).
31:31
Valenta krásně našel Nováka podle jeho výrazných rtů a ten zasunul míček pod brankářem do kisny.
30:00
30:00
25:14
Hostující obránce si zahrál na kvalitního okresního stopera a balónek z půlky odmáznul nohou, jak se říká, až k rohovému praporku.
23:17
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Filip Čáp (4:1).
17:11
Vyloučen hráč Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou.
17:11
Házenkářsky zahrál teď Novotný a jde se zchladit na 2 minutky na trestnou.
16:42
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Timoteus Pospíšil (4:0).