1:4
0:3
- : -

Snipers Třebíč - FBC Došwich Milevsko 2:11
9. Filip Dvořák, 22. Jiří Procházka - 2. Martin Dolejš, 4. Jan Keyzlar, 7. Jan Keyzlar, 8. Jakub Kotrba, 18. Jiří Lípa, 18. Martin Dolejš, 23. Martin Dolejš, 28. Dan Hrůza, 32. Martin Dolejš, 37. Martin Dolejš, 40. Petr Dolejš; rozhodčí: Josef Pařízek - David Štos; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 1:4, 1:4, 0:3;
45:00
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "Zbytečné góly, které neustále dostáváme nás sráží na kolena, ikdyž došlo k zlepšení oproti prvnímu zápasu. Komentář trenéra hostů Lukáše Dolejše: "Zasloužené tři body pro náš tým."
45:00
39:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jakub Kotrba (2:11).
36:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (2:10).
31:06
30:00
30:00
27:06
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza, asistoval Jan Keyzlar (2:8).
22:07
21:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Procházka, asistoval Josef Mareš (2:6).
17:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (1:6).
17:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jiří Lípa, asistoval Marek Čáp (1:5).
15:00
15:00
08:43
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Dvořák, asistoval Šimon Šplíchal (1:4).
07:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba bez asistence (0:4).
06:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Lukáš Trojáček (0:3).
05:08
Vyloučen hráč Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
03:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Martin Dolejš (0:2).
01:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a David Štos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Jan Keyzlar, Marek Čáp, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček