4:1
1:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Vikings Kopřivnice 6:2
2. Martin Kadlec, 19. Matyáš Ruber, 20. Jiří Suchomel, 24. Jiří Suchomel, 25. Mathias Schwesig, 42. Jiří Suchomel - 21. Tomáš Janek, 41. Adam Burýšek; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alena Večeřová ? - Filip Grill ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 1:1;
45:00
41:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Matyáš Ruber (6:2).
40:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Burýšek, asistoval Josef Dostál (5:2).
30:00
30:00
27:25
Vyloučen hráč Vít Buzek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Ondřej Mlčoch (5:1).
23:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Alex Dokládal (4:1).
22:40
Vyloučen hráč Vít Buzek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jiří Šimek (3:1).
19:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (3:0).
18:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ruber bez asistence (2:0).
17:13
Vyloučen hráč David Stehlíček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
01:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Ondřej Kos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Vít Buzek, Jiří Šimek, Ondřej Pluta, Jakub Jahoda, Tomáš Janek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Martin Malý, Alex Dokládal, Jiří Suchomel, Michal Konrád, Matyáš Ruber