1:4
2:2
- : -

FBS Olomouc A - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 6:6
3. Rostislav Pavlíček, 3. Antonín Mikulík, 7. David Kotek, 30. Tomáš Gronych, 36. Antonín Mikulík, 39. Jindřich Bernard - 18. David Ležatka, 23. Erik Kouřil, 24. Martin Brauner, 26. Kryštof Mikeska, 41. David Ležatka, 45. Martin Brauner; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Derich ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 3:0, 1:4, 2:2;
45:00
44:10
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval David Ležatka (6:6).
42:51
Timeout FBS Olomouc A
40:35
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Erik Kouřil (6:5).
39:21
Timeout 1. AC eFlorbal Uherský Brod
38:26
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Jakub Weiss (6:4).
35:43
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Jakub Weiss (5:4).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Jakub Weiss (4:4).
25:42
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Kryštof Mikeska bez asistence (3:4).
23:16
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval Martin Ležatka (3:3).
23:04
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za držení.
22:28
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (3:2).
20:09
Vyloučen hráč Karel Man družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
17:01
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Brauner (3:1).
15:00
15:00
06:55
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil David Kotek bez asistence (3:0).
02:47
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Jindřich Bernard (2:0).
02:05
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval David Kotek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Filip Horák, Erik Kouřil, Marek Souček, Jaroslav David, Martin Ležatka
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Adam Derich; hráči v poli: Jakub Weiss, Matěj Bizek, Matěj Doubravský, Rostislav Pavlíček, Václav Vybíral