2:6
3:5
- : -

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:16
7. Marek Čejka, 7. Vojtěch Karnet, 9. Marek Čejka, 18. Marek Čejka, 30. Tomáš Klouda, 37. Tomáš Klouda, 39. Lukáš Procházka, 42. Pavel Procházka - 3. David Horký, 3. Albert Kulík, 4. Antonín Votava, 9. Matěj Duda, 14. Ondřej Zlesák, 17. Jonáš Kulhavý, 25. Matěj Duda, 26. Marek Matoušek, 27. Antonín Votava, 29. Marek Šmíd, 29. Adam Pospíchal, 33. Aleš Weigner, 38. Ondřej Valenta, 39. Lukáš Kafka, 39. Viktor Chaloupka, 44. Jonáš Kulhavý; rozhodčí: Ondřej Jícha - Lukáš Recht; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jakub Šteffel 35 - Ondřej Hnátek 13; po třetinách: 3:5, 2:6, 3:5;
45:00
44:59
Komentář domácího trenéra: Soupeř nás svou útočnou hrou pouštěl k častým brejkům , které jsem občas proměnily. Poprvé v sezoně jsem viděl kluky bojovat, bohužel často se lacině vzdáváme míčku. Přeji všem štastné a veselé
44:59
Komentář hostujícího trenéra: Jsem rád, že jsme si alespoň trošku zlepšili chuť. Pozitivum vidím v tom, že se díky vývoji dostali všichni hráči do hry. Děláme spoustu stejných chyb a z nich se musíme poučit.
44:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 10:17.
44:46
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý bez asistence (8:16).
41:35
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Pavel Procházka, asistoval Alexander McIntosh (8:15).
38:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Ondřej Valenta (7:15).
38:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Albert Kulík (7:14).
38:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Pavel Procházka (7:13).
37:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Valenta, asistoval David Moudrý (6:13).
36:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Marek Čejka (6:12).
32:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aleš Weigner, asistoval Viktor Chaloupka (5:12).
30:00
30:00
29:59
V druhé třetině dopadly střely v poměru 4:19
29:50
28:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Pospíchal, asistoval Jakub Kaplický (4:11).
28:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Šmíd, asistoval Jakub Dufek (4:10).
28:00
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi.
26:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Jonáš Kulhavý (4:9).
26:00
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
25:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matoušek, asistoval Antonín Votava (4:8).
24:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Jonáš Kulhavý (4:7).
22:53
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
17:22
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Adam Kropík (4:6).
16:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Ondřej Zlesák (3:6).
15:00
15:00
14:59
V první třetině dopadly střely v poměru 6:11 pro hostující celek.
13:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Matěj Duda (3:5).
08:46
08:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Tomáš Klouda (3:3).
06:25
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet, asistoval Pavel Procházka (2:3).
06:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Alexander McIntosh (1:3).
03:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Marek Matoušek (0:3).
02:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Albert Kulík, asistoval Matěj Duda (0:2).
02:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Tomáš Josefovič (0:1).