2:1
4:2
- : -

Sokol Pardubice - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
3. Jakub Prášek, 22. Stefano Petric, 23. Martin Matiáš, 36. Petr Křinka, 36. Ondřej Ryšavý, 38. Jan Nezval, 45. Matyáš Sodomek - 30. Jiří Dědič, 31. Daniel Chvosta, 45. Adam Severin; rozhodčí: Zdeněk Rada - Josef Pařízek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Denemark ? - Ondřej Vondra ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:2;
45:00
44:59
komentář trenéra Pardubic: Super zápas, dvě třetiny vyrovnaný. Výborný výkon Denemarka v brance a stálo při nás dost štěstí. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
44:59
komentář trenéra ČB: Těžko hodnotit. Dnes jsme předvedli dva solidní výkony, ve spoustě věcech jsme se zlepšili. Bohužel své šance neproměníme a soupeř po našich individuálních chybách snadno skóruje. Díky klukům za hezký výkon a Pardubicím za lekci.
44:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Šimon Kaluža (7:3).
44:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Matyáš Mík (7:2).
42:00
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
37:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Petr Křinka (6:2).
35:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Matyáš Mík (5:2).
35:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Jan Nezval (4:2).
30:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Lukáš Tinavský (3:2).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič bez asistence (3:1).
23:36
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:11
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
22:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Matiáš, asistoval Matyáš Sodomek (3:0).
21:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Matěj Denemark (2:0).
15:00
15:00
08:34
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Jan Kubec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jakub Prášek, Ondřej Ryšavý, Stefano Petric, Martin Glück, Matyáš Mík