2:3
2:1
- : -

FBC Dobruška - Bulldogs Brno 5:6
14. Diana Peterová, 36. Nikola Remešová, 38. Magdaléna Bašová, 50. Kateřina Poláčková, 60. Kateřina Poláčková - 8. Jana Boberová, 19. Jana Boberová, 22. Nikola Domonkosová, 28. Linda Detková, 40. Karolína Garguláková, 46. Anna Bachratá; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 22 - Markéta Marková 15; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí R. Škubala: Během reprezentační pauzy jsme zapracovali na hře a již se na to dalo dívat. Škoda jen množství obdržených branek. No alespoň víme na čem pracovat dále.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Díky soupeři za kvalitní zápas. Podařila se nám první třetina, škoda jen neproměněných šancí. Druhá byla v režii hostů. Bohužel jsme dostali lacinm branky. Chválím T. Andršovou za její premiéru v brance žen! A také chci všechny holky pochválit za to, že zápas odmakaly a o body se rvaly až do poslední sekundy.
60:00
Střely ve třetí třetině: DKA 6 : BB 6
60:00
59:37
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková bez asistence (5:6).
59:27
Timeout FBC Dobruška
57:43
Timeout Bulldogs Brno
52:44
Vyloučen hráč Markéta Marková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
49:34
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Michaela Ulbrichová (4:6).
45:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Michaela Sekaninová (3:6).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: DKA 5 : BB 16
40:00
39:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Karolína Garguláková, asistoval Anna Bachratá (3:5).
37:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Michaela Ulbrichová (3:4).
35:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Remešová, asistoval Michaela Ulbrichová (2:4).
27:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Veronika Pohlodková (1:4).
21:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Yvona Dostálová (1:3).
20:00
20:00
Střely po první třetině: DKA 9 : BB 6
20:00
18:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jana Boberová bez asistence (1:2).
14:56
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení.
13:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (1:1).
10:30
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
07:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jana Boberová, asistoval Aneta Koláčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Kateřina Knotková, Anna Bachratá, Michaela Sekaninová, Karolína Garguláková, Linda Detková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Kristýna Andršová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová