0:2
2:6
- : -

Florbal Primátor Náchod - BLACK ANGELS 4:10
12. Jakub Divišek, 19. Tomáš Zíbr, 52. Jan Světlík, 60. Tomáš Kopecký - 3. Jan Bauman, 5. Jan Pícha, 35. Jan Pícha, 39. Jakub Boček, 43. Jan Pícha, 47. Jan Hněvkovský, 48. Jakub Boček, 48. Jakub Renčín, 49. Tadeáš Velechovský, 53. Vojtěch Novotný; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2 + Filip Geisler (NCH) 5:6; využití: 2:5; diváků: 112; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 31 - Ondřej Matiášek 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:6;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině Náchod-BLACK ANGELS: 9:12 Celkově střely 24:41
60:00
Nejlepší hráč utkání hostů je Jan Pícha. Nejlepší hráč utkání domácích je Jan Světlík.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Pajera: ze tří letošních zápasů určitě ten nejtěžší. Byl vidět progres domácích a možná i naše lehké podcenění. O vysokém skóre nakonec rozhodl jeden hloupý zákrok domácího hráče. Talže je třeba pochválit i naší přesilovku. Díky soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: 40 minut vyrovnané utkání, které rozhodli speciální situace. Bohužel jsem v závěru začali ztrácet i fyzicky, a tak se zápas nepovedlo dostat do dramatu. Co je ale pozitivní, náš přístup a především výkon v první části zápasu. Máme se od čeho odrazit a na co navazovat! Díky soupeři za těžké utkání a divákům za podporu.
60:00
59:52
Skalický ještě vychytává nebezpečnou střelu.
59:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Kopecký, asistoval Jiří Vlček (4:10).
59:02
Nakonec však přesilovku ještě před jejím koncem zužitkoval Tomáš Kopecký.
58:13
Přesilovka je zhruba v polovině, a Náchod zatím hosty moc nepřetlačuje.
57:15
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
55:34
Hosté jsou v plném počtu, přesilovka nevyužita.
53:34
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
53:18
Poté, co Skalický nohou odrazil míček a Náchodští ho zkusili vyvézt, fauloval sekáním Matěj Boček a domácí mají další přesilovku.
52:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Adam Bouček (3:10).
52:18
Přečíslení 4 na 1 mohli samotný Juhasz se Skalickým jen těžko ubránit, a tak BLACK ANGELS vstřelují svůj dnešní desátý gól.
51:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Filip Geisler (3:9).
51:50
Náchod poměrně rychle využívá přesilovky a Světlík skóruje.
51:31
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:49
Dost zajímavá střela Macháčka od rohu brány byla vychytaná dobře postaveným Matiáškem.
50:44
Timeout Florbal Primátor Náchod
49:43
Domácí jsou zase v plném počtu a třeba ještě dokáží zvrátit rychlý vývoj zápasu.
48:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Vojtěch Ježek (2:9).
47:40
Všechny tři góly hostů byly provedeny precizně a z pěkných akcí, je vidět, že si to BLACK ANGELS umí pohlídat.
47:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Pícha (2:8).
47:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Vojtěch Ježek (2:7).
46:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Renčín (2:6).
45:56
A nyní mají hosté dost času na to, aby ve hře 5 na 4 vstřelili nějaké góly.
44:44
A nyní se bude hrát 4 na 4 kvůli hodně divokému zákroku Geislera, po kterém byl náraz do mantinelu tak prudký, až posunul stolek rozhodčích stojící o kus dál.
44:43
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
43:56
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
43:56
Náchod zkouší hru v šesti, během ní ale proběhne zákrok na Vlčka a Náchod jde do klasické přesilovky 5 na 4.
42:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (2:5).
42:46
Pěkná souhra zapříčinila zvýšená stavu z hokejky Píchy na 2:5
41:28
První zajímavější akce třetí třetiny patřila Náchodu, Macháček při ní málem vstřelil gól.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2. třetině Náchod-BLACK ANGELS: 4:10
40:00
O přestávce proběhlo i vylosování vánoční tomboly. Deset šťastlivců si může vyzvednout hodnotné ceny v podobě triček, potítek, čelenek, a dalších produktů.
40:00
39:45
A Vlasta opět zasahuje! Brankář Náchoda si připisuje skvělý zákrok proti dvěma hráčům BLACK ANGELS.
39:09
Dobrý útok Náchoda skončil příliš vysoko mířenou střelou Světlíka.
38:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (2:4).
36:50
A F. Donaj o něco později předvedl skvělý výjezd a přihrávku před bránu.
36:30
Náchod vyhodil střelu přes celé hřiště, kterou si ovšem Matiášek chytil přímo do ruky.
34:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jaroslav Král (2:3).
34:32
To však již nyní neplatí a Angels využívají svou přesilovku.
34:26
Náchodští a hlavně skvělý brankář Skalický tvoří neskutečnou zeď, která za sebe nic nepouští.
33:26
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
32:55
Skalický si připisuje další neskutečný zákrok.
32:26
Kocián po souboji na útočné půlce získal míč a poslal ho na Čečetku, jeho střelu ale vyblokoval golman.
30:37
Došlo ke střetu Kopeckého s jedním útočníkem z BLACK ANGELS, který následně letěl dost daleko vzduchu, střet však proběhl čistě.
30:00
Dnešní utkání sleduje 112 diváků, navíc si mnoho z nich koupilo lístek do speciální vánoční tomboly. Děkujeme!
28:23
Obuškevič si prošel sám přes celé hřiště a trefil Skalického přímo do hrudi.
26:43
Ani tato přesilovka nebyla úplně tradiční, jelikož Náchod měl během oslabení několik slušných útočných akcí.
24:43
Vyloučen hráč Tomáš Zíbr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
23:37
Kováčik s Macháčkem měli nyní další pěknou souhru, ale střela byla přerušena sekáním jednoho z hráčů.
22:46
Dochází k několika zajímavým soubojům, až několika hráčům odlétly hokejky z rukou.
22:00
Hosté jsou v plném počtu a nadějná přesilovka nedosáhla kýženého výsledku
21:26
Náchod nyní hraje jen 5 na 4 a nějak výrazně BLACK ANGELS nepřetlačují.
20:52
Světlík dal neúmyslně hlavičku, ale nedošlo k přerušení hry.
20:01
První buly opět vyhrávají hosté a zkouší rychlý útok jednotlivce na bránu.
20:00
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině Náchod-BLACK ANGELS: 11:19
20:00
Byli jsme svědky velice napínavé první třetiny, která skončila vyrovnaným stavem 2:2 a Náchod druhou třetinu navíc bude začínat přesilovkou 5 na 3 kvůli faulu z úplného konce 1. třetiny.
20:00
19:26
Vyloučen hráč Jan Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
19:26
A bude se vylučovat! Náchod má nyní k dobru půl minuty přesilovky v první části a zbytek případně v té druhé.
18:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval David Kocián (2:2).
17:58
Teď rychle po sobě proběhly dvě střely ze středního pásma - ani domácím, ani hostům se ale nepodařilo dát gól.
16:06
Výhoz obránce hostů po střele Zíbra letěl přes celé hřiště, kde jej zachytil brankář.
14:05
Skalický se natahuje pro uprchlý míček a zklidňuje tak situaci.
13:31
První lajna opět vybojoval míček v obraně a zkusila zopakovat svůj protiútok z obrany, ale střela Světlíka byla zblokovaná.
11:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Divišek, asistoval Jan Světlík (1:2).
11:03
Rychlý protiútok první lajny z obrany skončil skvělou střelou Divíška a snížením na 2:1
10:57
Náchod teď urputně brání a již několikrát po sobě vyrazil míček pryč z hřiště.
09:18
Kováčik si dvakrát po sobě zopakoval rozehrávku z útočného rohu a napodruhé ji přes Macháčka poslal před bránu, tam se ale Náchodu nepodařilo vystřelit.
08:28
Při chybě obranné náchodské dvojice se dostali do šance dva hráči Black Angels, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.
07:47
Vlastimil Skalický si připisuje další úžasný zákrok, kdy vychytal zdánlivě jistý gól do prázdné brány.
07:04
Výhoz Skalického málem mohl skončit jako asistence, ale Matiášek předvedl skvělý zákrok.
04:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Matěj Boček (0:2).
04:58
Střela Píchy o pár vteřin poté však již bohužel skončila v bráně.
04:46
Střelu Rulíška od středu skvěle vychytal Skalický nohou.
03:38
Ježek z Black Angels zkusil vystřelit z půlky, ale střela byla odražena a Náchod ihned rozjel protiútok, který bohužel neskončil gólem.
03:14
Renčínovu nebezpečnou přihrávku před domácí branku se podařilo odrazit pryč.
02:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Jan Hněvkovský (0:1).
02:18
Po nahrávce Hněvkovského z rohu a rychlém přesunu střílel Bauman prakticky do prázdné brány.
01:13
Black Angels měli nához přes celé hřiště a následnou dorážku ze vzduchu na bránu, ale střela mířila vedle.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů a hra se ihned rozjela v plném proudu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Filip Geisler, Jakub Divišek, Jan Světlík, Jonáš Mědílek