2:0
- : -
Zlín Lions

FBC ZŠ Uničov - Zlín Lions 4:7
3. Vít Charvát, 27. Daniel Zmrzlý, 49. Vít Charvát, 57. Daniel Zmrzlý - 3. Vlastimil Červenka, 7. Michal Baroň, 9. Jaroslav Vaněk, 14. Vlastimil Červenka, 19. Miroslav Končitík, 22. Filip Horník, 33. Michal Baroň; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hublar 20 - Jaroslav Bartík 17; po třetinách: 1:5, 1:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Hosté v první třetině svými góly rozhodli o výsledku utkání druhou třetinu jsme začli hrát vyrovnanější partii, třetí třetina se nám vyvedla nejlépe. Blahopřeji soupeři k výhře a přeji šťastnou vestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska jsme si po včerejšku zpravili chuť a získali jsme 3 body. Uničov má velmi mladý a sympatický tým a kluci hodně bojovali ale my jsme zužitkovali zkušenosti Děkujeme soupeři za zápas a přeje hodně úspěchu v dalších zápasech.
60:00
59:41
Vyloučen hráč Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
58:00
Tým domácích v posledních minutách tlačí hosty, ale bez gólové situace.
56:32
Krásnou akci dvou juniorů Jakuba Zámečníka a Daniela Zmrzlého končí v brance hostů.
56:31
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Jakub Zámečník (4:7).
55:31
Samostatný únik hráče hostů skončil nad bránou brankáře domácích.
53:40
Krásná kombinace Jakuba Zámečníka a Jakuba Charváta končí fantastickým zákrokem brankáře hostů, který chytil míček směřující do prázdné brány.
52:30
Další střela Zdeňka Marčona končí v rukách brankáře hostů.
50:20
Víťa Charvát opět střílí na branku, bohužel však zvoní horní tyč.
48:35
Týn hostů ubránil přesilovou hru, ale hned na to dokázal skórovat Víťa Charvat.
48:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Vít Charvát bez asistence (3:7).
46:28
Domácí tým si zahraje již čtvrtou přesilovou hru.
46:27
Vyloučen hráč Filip Ženožička družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
44:40
Domácí tým se snaží dostat do útoku, bohužel však beze střely na branku.
40:50
Skákavou nahrávku Jakuba Zámečníka na volného Jakuba Charváta nedokázal zpracovat a brankář chytá bez problému.
40:00
40:00
38:00
Do další akce se dostal Daniel Zmrzlý, bohužel však trefil clonícího hráče hostů.
34:20
Nahrávku vzduchem před branku nedokázal zakončit hráč hostů.
32:17
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Vlastimil Červenka (2:7).
30:20
Do samostatné akce se dostal hráč hostů, avšak nedostal pod kontrolu skákavý míček a nedokázal zakončit.
30:03
Tým hostů úspěšně ubránil oslabení.
29:00
Tým hostů úspěšně brání a nedostává tým domácích ke střele.
28:03
Vyloučen hráč Martin Bernátek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:41
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Jakub Charvát (2:6).
25:21
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
23:42
Obrana hostů nepouští ke střele domácí a blokuje jim všechny střely.
21:54
Tým hostů ubránil oslabení a dokonce i se vstřeleným gólem.
21:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Vlastimil Červenka (1:6).
20:01
Do druhé třetiny nastupuje tým domácích v přesilové hře.
20:00
20:00
19:54
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
18:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Miroslav Končitík bez asistence (1:5).
18:00
Tým domácích se snaží dostat ke střele a snížit tak tříbrankové vedení náskoku týmu hostů.
16:03
Samostatnou akci Víťu Charváta podél mantinelu překazil hráč hostů a akce skončila beze střely.
15:00
Tým hostů nepouští tým domácích ke střele.
13:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Jaroslav Vaněk (1:4).
11:55
Z obrany vyjíždí Daniel Zmrzlý, který se samostatnou akcí dostal k zakončení, bohužel brankář hostů chytá.
08:54
Krásnou nahrávkou do prázdné brány si poradil Jaroslav Vaněk a upravuje skóre na 3:1.
08:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Michal Baroň (1:3).
06:51
05:00
Střela z půlky od Zdeňka Marčona nijak neohrozila brankáře hostů.
02:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka bez asistence (1:1).
02:18
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Vít Charvát, asistoval Martin Mirga (1:0).
01:00
První střelu zápasu chytá Jan Hublar.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Miroslav Končitík, Filip Horník, Vlastimil Červenka, Michal Baroň, Jaroslav Lovecký
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Jakub Zámečník, Jiří Valigura, Josef Veselík, Jakub Charvát