3:4
2:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 6:5
15. Roman Kristek, 24. Marek Švec, 27. Jiří Doleček, 35. František Majvald, 43. František Majvald, 49. Jiří Skalický - 1. Jiří Boštík, 23. Matěj Stejskal, 31. Jiří Boštík, 33. Josef Karlík, 37. Matěj Stejskal; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Mareš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: David Richter 27 - Ondřej Vašek 31; po třetinách: 1:1, 3:4, 2:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Vyrovnané utkání jsme zvládli díky precizní defenzívě a hře na brejky. Děkuji soupeři za utkání a přejeme všem krásné vánoční svátky.
59:59
Komentář trenéra hostí Michala Hápa: Tragédie, tak můžeme hodnotit zápas ze všech stran. Pokud nebudeme proměňovat šance, nemůžeme vyhrávat. Díky naším fatálům si soupeř připisuje tři body. Pěkné svátky.
59:36
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
49:20
Vyloučen hráč David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra na zemi.
48:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický bez asistence (6:5).
42:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Ondřej Pokorný (5:5).
40:00
40:00
36:16
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Josef Karlík (4:5).
34:36
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (4:4).
32:44
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Josef Karlík, asistoval Michal Háp (3:4).
30:23
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Ondřej Háp (3:3).
26:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Petr Kminiak (3:2).
23:58
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
23:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (2:2).
22:55
20:00
20:00
14:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Roman Kristek, asistoval Petr Kminiak (1:1).
02:06
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Jan Skalický.
00:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Martin Štarman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Marek Lamplot, Tomáš Novák, Michal Háp, Matěj Stejskal, Štěpán Švec
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Marek Švec, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, David Derka