4:5
1:3
- : -

TJ Sokol Koberovy - Florbalová škola Plzeň A 6:9
13. Dominik Reczai, 22. Milan Drobný, 28. Dominik Reczai, 30. Dominik Reczai, 34. Dominik Reczai, 59. Leoš Kopáček - 16. Vojtěch Pelikán, 23. Matěj Surák, 33. Daniel Škoula, 37. Daniel Škoula, 39. Matěj Surák, 40. Ondřej Budek, 48. Matěj Surák, 50. Ondřej Budek, 60. Matěj Petrović; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 2 + Martin Fišer 5 + Michal Slavík ČK1:2 + Daniel Škoula 5; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 27 - Daniel Mayer 26; po třetinách: 1:1, 4:5, 1:3;
79:59
Komentář trenéra domácích Jana Kováře: Teméř celé utkání se nám dařilo plnit předzápasový plán, o to víc nás mrzí zbytečné chyby na konci druhé třetiny, které nás stály možnou výhru. V závěru už si soupeř vedení zkušeně pohlídal. I přes porážku jsme předvedli dobrý výkon. Gratulejem soupeři k výhře.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Soupeř předvedl bojovný výkon a do poloviny zápasu byl lepší a chtěl víc, děkuji klukům za odmakanou druhou poloviny zápasu Jme rádi za 6 bodů z výkendu!!! Děkuji soueři, divákům sa Všech klidné svátky
59:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Vojtěch Pelikán (6:9).
58:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Václav Hartl (6:8).
57:46
Timeout TJ Sokol Koberovy
49:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Zicho (5:8).
47:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Marek Osvald (5:7).
42:29
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (5:6).
38:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (5:5).
36:39
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Daniel Škoula, asistoval Matěj Surák (5:4).
36:01
Vyloučen hráč Tomáš Jiránek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
33:08
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (5:3).
32:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Daniel Škoula, asistoval Matěj Zicho (4:3).
29:48
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (4:2).
28:30
Vyloučen hráč Filip Schmidt družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra na zemi.
27:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Marek Šikola (3:2).
23:52
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Matěj Zicho (2:2).
21:16
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Milan Drobný, asistoval Ondřej Brunclík (2:1).
20:00
20:00
17:54
Vyloučen hráč Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy do konce utkání.
17:54
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 5 minut za hrubost.
17:54
Vyloučen hráč Martin Fišer družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minut za hrubost.
15:13
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vojtěch Pelikán, asistoval Filip Schmidt (1:1).
12:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Jiří Trnka, Jakub Vandák, Filip Schmidt, Vojtěch Pelikán, Matěj Petrović
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Václav Hartl, Marek Šikola, Dominik Reczai, Michal Reczai, Jan Novotný