4:4
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC MSEM Přerov 7:11
11. Tomáš Havlík, 37. Lukáš Ďopan, 39. Ondřej Stavianis, 47. Ondřej Stavianis, 47. Václav Břenek, 56. Lukáš Ďopan, 59. Tomáš Havlík - 15. Lukáš Kaďorek, 29. Lukáš Kaďorek, 32. Martin Kubalík, 33. Ondřej Kowalik, 34. Ondřej Kowalik, 39. Petr Malina, 39. Petr Malina, 41. Matěj Ševčík, 44. Adam Budnik, 57. Adam Budnik, 60. Tomáš Hořecký; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Petr Bárta ?, Patrik Vondrka ? - Pavel Ceh ?; po třetinách: 1:1, 2:6, 4:4;
60:00
59:59
Komentář domácích: Klasický sobotní jesenický Stanley Cup navnadil naše hráče i příznivce na dnešní přestřelku s Přerovem. Laciné branky nás stály jinak velice vyrovnané utkání. Děkujeme veškerým věrným fanouškům. Flex FBK Lean Eskerit Jeseník
59:59
Komentář hostů: Dovedeme hrát líp než dnes. Ve hře jsme měli hodně chyb. Soupeř se zlepšoval a měl šance hlavně ve třetí třetině. Za Jeseník hrál dobře hráč č. 29 Havlík. Za nás super č. 7. Děkujeme pořadatelům, divákům. Komentář radila SUe.
59:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Radim Dvořák (7:11).
58:48
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Martin Příhoda (7:10).
58:08
Timeout FBK Jeseník
56:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Radim Dvořák (6:10).
55:18
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Martin Příhoda (6:9).
53:19
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:08
Vyloučen hráč Lukáš Ďopan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za bránění ve hře.
46:56
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Václav Břenek, asistoval Zbyněk Slováček (5:9).
46:14
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Libor Procházka (4:9).
43:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Petr Malina (3:9).
43:12
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Vondrka družstva FBK Jeseník
40:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (3:8).
40:00
40:00
38:51
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval David Pišek (3:7).
38:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Lukáš Kaďorek (2:7).
38:01
36:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Tomáš Havlík (2:5).
33:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Lukáš Kaďorek (1:5).
32:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik bez asistence (1:4).
31:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Radim Dvořák (1:3).
28:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Ondřej Kowalik (1:2).
20:00
20:00
14:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek z trestného střílení (1:1).
10:53
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Lukáš Ďopan (1:0).
04:26
Barťas neskutečně vytrčil nožičku a zabránil tutovce
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Matěj Ševčík, Martin Kubalík, Adam Budnik
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Tomáš Havlík, Martin Trsťan, Lukáš Ďopan, David Pišek, Ondřej Stavianis