1:0
1:0
- : -

SK Florbal Benešov - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:0
5. Martin Jaeger, 30. Petr Vachtl, 43. Petr Vachtl; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Brož 25 - Tomáš Hájek 24; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Nemyslím si, že bychom byli horším týmem. ale když nedáme gól nemůžeme vyhrát. Děkujeme soupeři za utkání a doufám, že postoupí o soutěž výš Benešov by si to zasloužil.
59:59
Komentář trenéra domácích: Očekávali jsme vyrovnaný zápas, což se potvrdilo. Rozhodl výkon našeho brankáře. Děkujeme soupeři a divákům.
58:10
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
48:39
Vinohrady nevyužili šance a nezměnili během dvou minut přesilové hry skóre.
46:25
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za držení.
42:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Petr Tůma (3:0).
42:31
Stačilo pár přesných přihrávek přes celé hřiště a Benešov opět mění skóre. Střelcem třetího gólu je opět Vachtl za asistence Tůmy.
41:10
Garreis neproměnil šanci přímo před bránou.
40:10
Třetí třetina začíná příznivě pro hosty, balón je v jejich držení.
40:00
40:00
38:59
Neumannova střela opět minula svůj cíl.
37:10
Lukáš a Tůma předvedli skvělou akci, která však neskončila gólem.
35:08
Hra je místy lehce vyostřená. Hráči si nedají nic zadarmo.
32:25
Střela Novotného byla jen těsně vychytána Hájkem, který opět podržel svůj tým z Prahy.
31:20
Vinohrady stále nepolevují ve své hře a snaží se skóre změnit.
29:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Ladislav Vorel (2:0).
29:51
Rychlý únik Vorla po levém křídle a jeho přesná přihrávka Vachtlovi končí gólem v bráně Vinohrad.
28:20
Standartní situace Benešova je zakonče střelou Novotného, balón končí mimo hřiště.
26:04
Ve druhé třetině jsou hosté lepším týmem na hřišti.
25:10
Benjamínek z Benešova, Vachoušek, jen těsně neproměnil svoji šanci.
23:04
Famózní zákrok Brože, který má dnes skvělou formu.
20:28
Benešovský rychlý útok končí Vorlovou střelou vedle brány.
20:01
Buly opět vyhrává tým z Benešova.
20:00
24:05
Jaeger se opět octl v šanci proměnit skóre, ale stav zůstává nezměněný.
20:00
19:45
Poslední minutu Vinohrady zakládají útok , který však končí neúspěchem.
18:01
Střela Vlka byla hned blokována hráči z Benešova.
16:16
Vachtl přestřeluje bránu.
14:05
Balón málem skončil v síti domácích po dobré standartní situaci Vinohrad, kterou opět brankář domácích vychytal.
12:59
Hýbek s Novotným uklidnili situaci a míček se opět lepí na florbalky domácích.
10:01
Šachova střela byla přesná, mířil Brožovi přímo na výstroj.
08:20
Přesná přihrávka od Švejdy vedla ke střele Neumanna , který jen těsně minul Brožovu kvalitně postavenou branku.
07:36
Střela tahem od Zeleného byla blokována obráncem domácích.
05:46
Vinohrady stále ukazují bojovnost i přes inkasovaný gól.
04:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Miloslav Víšek (1:0).
04:04
První gól dnešního zápasu vstřeluje hráč s číslem 9 a to Martin Jaeger.
02:51
Vorel přihrává Hýbkovi přes střed a ten trefuje brankáře hostí.
01:34
Oba týmy vešli do zápasu s velkým nasazením. Avšak míček se více drží na hokejkách domácího týmu.
00:45
První střela od Tůmy končí u brankáře.
00:01
Prvotní buly vyhrává tým z Benešova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vít Neuman, Michal Vlk, Vojtěch Máca, Jan Švejda, Patrik Bachan
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl