4:0
2:5
- : -

FbC Strakonice P.A. - Pacovští Honzíci 8:6
5. Kryštof Bučok, 10. Karel Šavrda, 24. Karel Šavrda, 30. Michael Kolínský, 39. Michal Strejček, 40. Michael Kolínský, 53. Tomáš Mareš, 60. Tomáš Mareš - 20. Adam Škoda, 43. Zdeněk Kounek, 46. Jan Tomšů, 49. David Chvosta, 52. Adam Škoda, 54. Adam Škoda; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 3 + Jiří Křesák OS:2; využití: 2:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Vaníček 29 - Jaroslav Mareš 36; po třetinách: 2:1, 4:0, 2:5;
60:00
Domácí trenér Mikeš:"Dnes jsme konečně vstoupili dobře do utkání a dobře jsme využívali naše šance, bohužel ve třetí třetině jsme pustili soupeře zpět do zápasu a závěr jsme si zbytečně zdramatizovali. Díky divákům za podporu"
59:28
Vyloučen hráč Michael Kolínský družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:04
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Kryštof Bučok (8:6).
56:27
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. - osobní trest.
56:27
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
53:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (7:6).
52:15
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (7:5).
51:51
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Ondřej Toman (6:5).
51:37
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:22
Timeout FbC Strakonice P.A.
48:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil David Chvosta, asistoval Matěj Doubek (6:4).
45:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Jaroslav Mareš (6:3).
42:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval David Chvosta (6:2).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jan Vaníček (6:1).
38:04
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michal Strejček, asistoval Vladimír Lešek (5:1).
33:23
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Michal Hošek.
29:35
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Strejček (4:1).
23:11
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Mikeš (3:1).
21:40
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:58
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Michal Hošek (2:1).
18:55
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
09:36
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (2:0).
04:32
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jakub Kořán (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Jan Tomšů, Matěj Doubek, Robert Chaloupka, Michal Hošek, Zdeněk Kounek