1:0
1:0
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:2
2. Petr Gasparik, 4. Jakub Stejskal, 15. Petr Gasparik, 20. Lukáš Konvalina, 29. Lukáš Konvalina, 56. Petr Gasparik - 7. Lukáš Porazil, 9. Jindřich Mošna; rozhodčí: Petr Hudák - Jakub Matějka; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 17 - Vojtěch Horák 17; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:0;
60:00
Střely 3. třetina - Sokolov: 8 - Plzeň: 6
60:00
Komentář trenéra hostů (L.Kubinec): Škoda, že jsme v první třetině dostali pár laciných gólů. Do skvělé obrany soupeře bylo velmi těžké útočit. Ve druhé třetiny jsme se nechali ovlivnit vnějšími vlivy, alespoň jsme si procvičili oslabení. Pozitivní na dnešním zápase je náš výkon ve třetí třetině. Děkuji soupeři za pěkný zápas. Hezké Vánoce.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Agilní soupeř, zápas značně fyzický, ale my jsme konečně hráli svojí obvyklou hru. O slovo se přihlásil matador Gasparik, který svými čtyřmi góly zápas rozhodl. Přeji všem krásné svátky, tu vánoční pauzu si z prvního místa rozhodně užijeme.
60:00
55:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik bez asistence (6:2).
40:20
Vyloučen hráč Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely 2. třetina - Sokolov: 6 - Plzeň. 6
40:00
35:00
Vyloučen hráč Vojtěch Horák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
33:39
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
28:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Jakub Stejskal (5:2).
21:37
Vyloučen hráč Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
Střely 1, třetina - Sokolov: 9 - Plzeň: 7
20:00
19:33
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
19:12
18:24
Vyloučen hráč Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Jan Hlavsa (3:2).
08:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Lukáš Porazil (2:2).
06:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Jindřich Mošna (2:1).
05:20
Vyloučen hráč Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
03:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal bez asistence (2:0).
01:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Jan Šafránek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Hudák a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Lukáš Porazil, Adam Tkadlec, Jáchym Kellar, Jindřich Mošna, Tomáš Vykoupil
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Petr Gasparik