4:4
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 13:8
2. Jakub Mádlo, 7. Jakub Mádlo, 10. Šimon Stránský, 22. Jakub Jaroš, 26. Filip Šedivý, 31. Vladimír Trčka, 37. Tomáš Ballaty, 38. Šimon Stránský, 39. Tomáš Martin Matušů, 47. Tomáš Ballaty, 47. Ondřej Šorm, 58. Ondřej Bartoš, 59. Tomáš Pšenička - 7. Petr Olšák, 13. Petr Olšák, 27. Šimon Hronek, 39. Šimon Hronek, 49. Zdeněk Malich, 53. Adam Hemerka, 56. Petr Olšák, 57. Zdeněk Malich; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 24 - David Nečas 20, Michal Kráčmar 1; po třetinách: 3:2, 6:2, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Až na závěrečných 5 minut dobrý výkon se spoustou branek, Věřím, že se líbil. Soupeři děkuji a přeji pohodovou cestu.
60:00
Vyjádření trenéra hostů (Jan Nizner): Za mě, subjektivně, výsledné skóre úplně nevypovídá o obrazu hry. Liberci tam padalo doslova všechno do čeho plácli, my jsme bušili jak hluchý do vrat a nic. No, bylo tady dost zima, tak nám to moc nešlo. Doma budeme lepší. Děkujeme soupeři za utkaní.
60:00
59:12
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
59:01
Hosté hrají bez brankáře.
58:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Vladimír Trčka (13:8).
58:57
Pšenička navyšuje skóre.
57:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bartoš bez asistence (12:8).
56:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Antonín Šmerák (11:8).
55:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Adam Klimeš (11:7).
52:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Matyáš Kůra (11:6).
52:20
Hosté se snaží se skórem něco udělat a tlačí se do brány.
51:10
Brno se dokázalo ubránit a nepřipsalo si na své konto další obdrženou branku.
49:26
Další oslabení Brna.
49:05
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
48:37
46:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Ondřej Bartoš (11:4).
46:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Vojtěch Wiener (10:4).
46:35
Ballaty vstřelil desátou branku Liberce.
45:56
Mádlo nastřelil tyč.
43:22
Počty na hřišti se nám srovnaly, hraje se 5 na 5.
42:46
Brno nastřelilo další tyč.
42:03
Liberec je v plném počtu a zahraje si krátkou přesilovou hru.
41:16
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
39:51
Vyloučen hráč Jakub Pěnička družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
39:40
Odložené vyloučení, výhoda hosté.
39:05
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek bez asistence (9:4).
38:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Tomáš Pšenička (9:3).
37:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Ondřej Bartoš (8:3).
37:34
Stránský se z otočky trefuje na vzdálenější stranu brány.
36:39
36:39
Ballaty se z bezprostřední blízkosti trefuje.
34:03
Volejník drží svůj tým.
30:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Tomáš Martin Matušů (6:3).
30:19
Liberec se ve své přesilovce na chvilku ujal míčku a dokázal vstřelit branku.
30:10
Na míčku pořád hosté.
28:40
Je to sice přesilovka Liberce, ale na míčku je Brno.
28:28
Vyloučen hráč Petr Olšák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
28:28
Liberec má další možnost na vstřelení branky.
27:59
Liberec se drží na polovině Brna.
26:46
25:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Šedivý, asistoval Vladimír Trčka (5:2).
25:35
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Kráčmar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
25:35
Branka Šedivého byla poslední kapka pro Nečase, který po této obdržené brance šel z brány ven.
23:54
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Adam Hemerka.
23:54
Nájezd pro Brno.
23:54
Volejník zasáhl helmou a nedovolil Hemerkov střelit gól.
21:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Vojtěch Wiener (4:2).
17:00
Hosté se snaží o založení útoku, ale Liberec jim k tomu moc šancí nedává.
14:28
Trčkův pokus z půlky hřiště byl nepřesný.
12:19
12:19
Brno se dotáhlo na rozdíl jedné branky.
12:00
Hosté se ubránili a nedovolili soupeři vstřelit branku.
09:42
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
09:42
Liberec si zahraje druhou přesilovou hru.
09:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Tomáš Martin Matušů (3:1).
07:05
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
06:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Zdeněk Malich (2:1).
06:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Wiener (2:0).
06:24
U druhého libereckého úřadovali stejní hráči.
06:12
Liberec se zakládá útok.
05:15
Liberec ubránil přesilovou hru, Brno si nějaké vážnější gólové šance nevytvořilo.
03:14
03:10
Odložené vyloučení, přesilovou hru si zahrají hosté.
01:28
01:28
Liberec se po minutě ujímá vedení.
01:07
Jaroš se natlačil před hostující bránu, ale jehi pokus o sřelení braky nevyšl.
00:01
Utkání začalo , bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Jakub Maleček, Adam Klimeš, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Filip Šedivý, Tomáš Martin Matušů, Tomáš Pšenička, Šimon Stránský, Vladimír Trčka