2:1
4:4
- : -

FbC EMER SHOP Hradec Králové - FBC Štíři Č. Budějovice 8:6
8. Mikuláš Ryba, 16. Michal Martinek, 36. Martin Krejčí, 38. Michal Šrajbr, 41. Pavel Bartoš, 45. Pavel Bartoš, 48. Michal Šrajbr, 55. Mikuláš Ryba - 3. Daniel Drobiš, 26. Daniel Drobiš, 55. Lukáš Fořt, 56. Daniel Drobiš, 56. Radim Hrouzek, 57. Martin Vinkler; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Charouz 26 - Kryštof Ernst 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:4;
60:01
Komentář trenéra domácích : 6 bodů do tabulky po hracím výkendu.Děkuji hráčům,Rodičům za pomoc a divákům za podporu.Dnes zvítězil štanější.
60:00
59:59
Nejlepší hráči utkání Michal Martínek - Daniel Drobiš
59:59
Střely 13-19
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Králíka : Hektické utkání, které rozhodly naše chyby v obraně a klid v zakončení. Stíhací jizda na konci zápasu už bohužel nestačila na zvrat. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
59:39
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:12
Hosté to zkouší se 6 hráči v poli
56:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler, asistoval Radim Hrouzek (8:6).
56:38
Tak to je neuvěřitelné co se tu dnes děje. Hradec se uchlacholil pohodlným výsledkem a rázem to je o dvě branky
55:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radim Hrouzek, asistoval Jan Morávek (8:5).
55:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (8:4).
54:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Radim Hrouzek (8:3).
54:31
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Michal Martinek (8:2).
52:35
Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
51:47
Domácí polevily a hosté rázem vyrovnali hru
47:34
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr, asistoval Michal Martinek (7:2).
45:57
Hradec přebírá otěže zápasu a je momentálně jasným pánem na hřišti
44:50
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Pavel Bartoš, asistoval David Rosulek (6:2).
41:34
Hradec zmáčkl hosty na jejich půlce, chvílemi to vypadá jako by domácí hráli přesilovku
40:29
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Pavel Bartoš, asistoval David Krása (5:2).
40:00
40:00
37:49
Hradec vytěžil z minima maximum a vstřelil dvě rychlé branky a odskakuje na rozdíl dvou gólů
37:25
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr, asistoval Jan Charouz (4:2).
35:27
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Michal Šrajbr (3:2).
34:17
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:12
Hradec ve velkém tlaku, ale hosté skvěle brání
25:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Brožek (2:2).
15:55
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Mikuláš Ryba (2:1).
11:23
I když máme skoro 12 minut za sebou, tak tempo obou týmů je vlažné a diváci se jistě musí nudit
07:41
07:41
První kloudná akce Hradce znamená gól v síti Českých Budějovic. Michal Martínek našel úplně volného Mikuláše "Mikyho" Rybu a ten se střelou do prázdné branky nemýlil
06:58
České Budějovice skvěle odebírají hradeckým balónek a Hradec po 7.minutách ještě nevystřelil na branku
03:43
Hradec předvádí stejně ospalý úvod jako při včerejším utkání a hned se jim to vymstilo
02:59
02:59
První střela zápasu a hned padl úvodní gól utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Tomáš Brožek, Daniel Drobiš, Michal Forst, Dominik Konopa, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Radim Kunart, David Krása, Pavel Bartoš, Petr Bartoš, David Rosulek