1:2
1:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 3:6
11. Daniel Chatrný, 30. Martin Kašík, 32. Šimon Soukup - 13. Dalimil Krčma, 18. Jan Hrtús, 21. Jan Hrtús, 36. Daniel Řezáč, 45. Daniel Řezáč, 45. Ondřej Kahoun; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jan Večeřa; vyloučení: 6:2; využití: 1:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Ivo Sikora 18 - Filip Doležal 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
45:00
Komentář trenéra hostí "Vlastními chybami byl zápas dvě třetiny otevřený i když jsme měli navrch a ve třetí se zápas zlomil naší nedisciplinovaností. Díky soupeři.
45:00
Střely ve třetí 7:7. 23:17 pro OTR celkem.
45:00
Komentář domácího trenéra "První dvě třetiny jsme byli aktivnějším týmem, vytvořili jsme si mnoho gólových příležitostí. Škoda, že na konci druhé jsme dostali při vlastní přesilovce gól na 3:2, čímž jsme zbytečně zdramatizovali utkání. Zápas zbytečně hektický, jsme rádi, že jsme to dotáhli do vítězného konce, díky soupeři a hlavně divákům.
45:00
44:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun bez asistence (3:6).
44:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Jan Hrtús (3:5).
43:18
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
43:18
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
42:02
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
35:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Petr Kopecký (3:4).
31:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (3:3).
30:00
30:00
Střely 8:4 pro OTR.
30:00
29:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík bez asistence (2:3).
29:16
Vyloučen hráč Ondřej Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
21:31
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
20:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Josef Štourač (1:3).
18:57
Vyloučen hráč Ondřej Malý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
17:22
15:00
15:00
Střely v první 8:6 pro OTR.
15:00
12:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Petr Pšenčík (1:1).
10:40
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
10:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (1:0).
09:06
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:45
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Jan Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Ondřej Malý, Vít Ides, Ondřej Kahoun, Marek Koudela, Dalimil Krčma
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Adam Mikoláš, Martin Kašík, Richard Pum, Dalibor Baláš, Filip Šubert