1:1
1:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 4:2
6. Daniel Řezáč, 8. Josef Štourač, 26. Daniel Řezáč, 33. Dalimil Krčma - 28. Ondřej Beránek, 34. Lukáš Macháček; rozhodčí: Miroslav Ďurík - Alžbeta Holičková; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Mráček 9 - Matěj Faltus 14; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář domácího kouče "Místo toho, abychom nasypali 6, 7 gólů během dvou třetin, tak si sami klasicky dramatizujeme zápas. Každopádně 6 bodů je doma, ale před námi je velký kus práce. Děkujeme skvělým divákům"
45:00
Komentář hostujícího kouče " Nehráli jsme špatně, nicméně nemáme nic. Díky rozhodčím, pořadatelům, divákům a všem ostatním."
45:00
43:55
Vyloučen hráč Vít Ides družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:08
Vyloučen hráč Ondřej Kahoun družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi.
33:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Lukáš Punčochář (4:2).
32:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Josef Štourač (4:1).
30:00
30:00
Střely ve druhé 7:5 pro OTR.
30:00
27:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Beránek, asistoval Lukáš Macháček (3:1).
26:51
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Josef Štourač (3:0).
21:48
Vyloučen hráč Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely 7:0 pro OTR.
15:00
07:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač bez asistence (2:0).
05:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Petr Kopecký (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Ďurík a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Denis Müller, Jakub Jurkulák, Lukáš Macháček, Lukáš Punčochář, Jan Skalník
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Dalimil Krčma, Ondřej Malý, Marek Koudela, Vít Ides, Ondřej Kahoun