1:1
1:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:4
10. Martin Gattnar, 15. Jakub Seibert, 27. Jakub Seibert, 38. Martin Gattnar - 7. Jan Čermák, 14. Lukáš Suk, 24. Matěj Bednář, 36. Ondřej Pavlík; rozhodčí: Miroslav Ďurík - Alžbeta Holičková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 15 - Patrik Táborský 22; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář hostujícího kouče "Tvrdé utkání plné osobních soubojů nám přineslo díky účelové hře na kvalitního soupeře bod. Díky za utkání."
45:00
Komentář domácího kouče "Utkání v poměrně vysokém tempu, které jsme nezvládli podle představ. Nechali jsme soupeři příliš prostoru než abychom mohli získat 3 body. Z druhé strany šance, kterých jsme si vytvořili poměrně velké množství, nekončili tak, jak by asi měly. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Střely ve třetí 8:6 VIT, celkem 26:19.
45:00
44:36
Vyloučen hráč Ondřej Pavlík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
44:18
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:05
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jakub Seibert (4:4).
35:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (3:4).
30:00
30:00
Střely 11:7 pro VIT.
30:00
26:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Martin Gattnar (3:3).
23:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Ondřej Pavlík (2:3).
15:00
15:00
Střely 7:6 pro VIT.
15:00
14:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Martin Buganský (2:2).
13:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk, asistoval Matěj Bednář (1:2).
11:31
Vyloučen hráč Vojtěch Adamek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
09:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Martin Buganský (1:1).
06:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Čermák, asistoval Lukáš Suk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Ďurík a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Táborský; hráči v poli: Lukáš Suk, Štěpán Musil, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík, Jan Čermák
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Martin Buganský, Matyáš Gryz, Martin Gattnar, Jakub Seibert, David Radošovský