2:2
2:3
- : -

FBC Dobruška - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  8:5
11. Nikola Andršová, 16. Kateřina Poláčková, 17. Markéta Zeisková, 20. Diana Peterová, 23. Michaela Ulbrichová, 37. Nikola Andršová, 43. Kateřina Poláčková, 59. Adéla Vávrová - 25. Monika Jahodová, 39. Monika Jahodová, 49. Tereza Baranová, 60. Tereza Baranová, 60. Petra Drápalová; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 19 - Tereza Harčárová 30; po třetinách: 4:0, 2:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Komínka: Škoda slabsi prvni tretiny, souper byl dnes duraznejsi a vic se tlacil do strely, presto musim holky pochvalit za viditelne zlepseni v kazde tretine, diky vsem zucastnenym.
60:00
Střely ve třetí třetině: DKA 15 : 10 ALI
60:00
Komentář trenéra domácích T. Vidláka: Dnes velmi dobra prvni tretina urcila raz celeho utkani. Aktivita spojena s durazem v osobnich soubojich prinesla pohodlny naskok, ktery se nam darilo postupne navysovat. Skoda jen podceneneho zaveru utkani. Dekuji hrackam za poctive odmakany vikend a souperkam preji stastnou cestu domu.
60:00
59:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Sabina Mátlová (8:5).
59:25
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová bez asistence (8:4).
58:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Michaela Ulbrichová (8:3).
50:00
Vyloučen hráč Tereza Baranová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za hra na zemi.
48:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Klára Jahodová (7:3).
42:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková bez asistence (7:2).
41:07
Vyloučen hráč Veronika Doležalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: DKA 10 : 10 ALI
40:00
38:02
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová bez asistence (6:2).
36:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová z trestného střílení (6:1).
34:55
Vyloučen hráč Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
26:45
Vyloučen hráč Petra Drápalová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
24:56
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Tereza Baranová (5:1).
22:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová bez asistence (5:0).
20:00
20:00
Střely v první třetině: DKA 13 : 4 ALI
20:00
19:36
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Veronika Doležalová (4:0).
16:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková, asistoval Karolína Flidrová (3:0).
15:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Karolína Flidrová (2:0).
10:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Veronika Muselíková, Petra Ondráčková, Monika Jahodová, Eva Mayerová, Veronika Králová
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Kristýna Andršová; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová