5:3
- : -
SK Jihlava

FTC Vysoké Mýto - SK Jihlava 9:10
7. Barbora Zahradníková, 16. Tereza Češková, 24. Tereza Češková, 33. Klára Minářová, 46. Klára Minářová, 51. Kristýna Minářová, 55. Kristýna Minářová, 55. Tereza Češková, 56. Klára Minářová - 4. Denisa Bártová, 11. Kateřina Bednářová, 22. Aneta Rozehnalová, 24. Tereza Sedláčková, 25. Kateřina Bednářová, 31. Tereza Sedláčková, 34. Kateřina Bednářová, 46. Aneta Rozehnalová, 58. Tereza Sedláčková, 60. Martina Svobodová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Anna Bartošová 36 - Martina Miksová 29; po třetinách: 2:2, 2:5, 5:3;
60:00
59:59
Komentář hostí: Byl to vyrovnaný zápas. opět jsme hrály svojí hru, dostávaly se do zakončení. A pak jsme ve třetí třetině inkasovaly zbytečný vyrovnávací gol, který jsme po té v přesilové hře potrestaly a zápas jsme dotáhly do vítězného konce. Děkujeme soupeřkám za skvělý a dynamický zápas plných velkých zvratů a pěkných zákroků.
59:59
Komentář domacích: nešťastné utkání ve všech směrech. Tři vlastní goly, přesto jsme se zvedli a otočili zápas, bohužel jsme nezvládli koncovku a proto vyhrál šťastnější tým.
59:41
Timeout FTC Vysoké Mýto
59:41
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Eliška Nedvědová (9:10).
58:33
Vyloučen hráč Aneta Suchomelová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
57:14
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Denisa Bártová (9:9).
55:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Lucie Svobodová (9:8).
55:37
Domácí otačí hru!!!!!!
54:53
Timeout SK Jihlava
54:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Lucie Svobodová (8:8).
54:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Andrea Šedová (7:8).
51:40
Velké šance domacích, ale jistli chtějí srovnat skore mají ještě co dělat.
50:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Barbora Zahradníková (6:8).
50:10
Krásná akce od týmu domácích.
45:42
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Aneta Federselová (5:8).
45:42
Už to vypadalo, že domací sniží náskok hostí, ale tým hostí jim to hnedka vrací.
45:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Tereza Češková (5:7).
42:14
Třetí třetina začala hned z hurta a oba týmy si vytvařejí dost šancí ale nikdo nedokaže proměnit.
40:00
40:00
39:33
Hra je pozastavena, kvůli zranění hráčky na straně hostů.
37:15
Domácí měli hodně šancí proměnit gol ale neuspěšně
35:28
Tým domacích dokazali ubránit druhou přesilovku hostí.
33:36
Vyloučen hráč Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
33:00
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Věra Soukupová (4:7).
32:25
32:25
Hračka s čislem 18 proběhla sama půlku hřistě a snižuje tak náskok hostí.
30:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková bez asistence (3:6).
30:39
Při střele hostí na domací bránu si dáva hráčka s číslem 68 vlastní gol.
26:00
Tým hostí zatím aktivnější.
24:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Martina Svobodová (3:5).
24:13
Nahřisti se odehravá přestřelka mezi týmem domacích a hostí.
23:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Klára Minářová (3:4).
23:05
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Kristýna Syslová (2:4).
22:03
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
21:37
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Tereza Sedláčková (2:3).
20:00
20:00
19:30
Krásná akce týmu hostí ale zakončující hráčka nedokázala trefit prázdnou branu.
16:00
Hra se odehráva na obou půlkách hřistě a oba týmy mají velké šance.
15:00
10:56
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Kristýna Syslová (1:2).
10:56
Chybou obrany domací tým dostává gol.
09:51
Domácí zatím aktivnější.
06:45
Hra je zatím velmi vyrovnaná, míček létá z jedné strany na druhou.
06:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Tereza Češková (1:1).
04:02
Vyloučen hráč Kristýna Syslová družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
03:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Denisa Bártová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Aneta Rozehnalová, Martina Svobodová, Kateřina Bednářová, Denisa Bártová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Pavla Poulová, Tereza Češková, Eva Juříková, Klára Minářová, Lucie Svobodová