2:3
- : -
FBC Liberec

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 3:5
16. Andrea Bukvajová, 49. Lucie Reinšteinová, 58. Aneta Špičáková - 9. Markéta Valešová, 27. Markéta Lenfeldová, 44. Karolína Nováková, 45. Aneta Abrtová, 46. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Jan Paleček - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 15 - Alžběta Hánová 20; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:3;
60:00
Střely ve 3.třetiny 5:5
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Nováka: První třetinu nám trvalo než jsme se rozehráli a vstřebali únavu ze včerejška. Čas na regeneraci mezi zápasy je minimální. Ve druhé třetině jsme si zaslouženě uhrály 3 body. Oceňujeme, že soupeřky bojovaly až do konce a zkusily zápas ve třetí třetině otočit.
60:00
Komentář trenérky domácích Terezy Blažkové: Bohužel nám velmi dobře známý scénář - většinu zápasu jsme lepším týmem, pak nám na chvilku vypadne koncentrace a dostaneme góly, které rozhodnou. Pozitivní jsou cenné zkušenosti k nezaplacení pro náš mladý tým. Tak snad příště :) Holkám, díky za zápas, který do poslední vteřiny nezabalily, soupeřkám za fér utkání a rodičům za pomoc s pořádáním a podporu.
60:00
58:44
Bohemians tlačí Liberec
57:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Eliška Charvátová (3:5).
51:46
Při střele padá hráčka Liberce Markéta Valešová, těžce se zvedá a musí na střídačku
48:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová, asistoval Dominika Pilarská (2:5).
48:45
Lucie Reinšteinová přebrala na půlce míček od Dominiky Pilarské a ukázkově zavěsila
48:25
Dominika Pilarská nasadila tryskovou rychlost a doběhla unikající hráčku Liberce a zabránila dalšímu gólu
47:44
Timeout FbŠ Bohemians
45:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Markéta Lenfeldová (1:5).
45:57
Tak to byla rychlovka
45:55
Vyloučen hráč Andrea Bukvajová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
44:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Abrtová, asistoval Markéta Valešová (1:4).
43:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Valešová (1:3).
40:00
Kdopak získá do hry míček v této třetině?
40:00
39:21
Blok Mrázové zabraňuje další brance do sítě Bohemians - ten by tam šel
39:00
Vyloučen hráč Veronika Ljachová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
37:44
Jasný gól, bohužel Mandíková neproměňuje
37:24
Hra přerušena - nutné ošetření brankářky Liberce
35:54
Zápas se odvíjí v rychlém tempu, je plný spoustou krásných akcí na obou stranách
34:16
Výborný blok Bohemians, několik střel na branku Bohemky a ani jedna neprošla
32:04
Liberecká střela od půlky šla vysoko nad a rozehrávku bude mít Bohemians
29:23
Andy Bukvajová míří přímo do horního růžku a liberecká brankářka Hánová doslova čaruje a střelu vyráží
28:41
Další střela z liberecké hokejky, kterou musí brankářka Bohemians likvidovat - tentokrát nohou vykopává do zámezí
27:44
Zuzana Tuncelová v šanci, ale libereckou obranu ne a ne prostřelit
26:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Karolína Nováková (1:2).
24:51
Anežka Bakočová vyskakuje z branky jak rybička ze sítě a chytá míček na pomezí velkého brankoviště
24:30
Hra přerušena - míček se nám porouchal
24:12
Závar před libereckou brankou, ani Anetě Špičákové se nepodařilo míček vsunout do branky
23:52
Bohemians presuje - střílí daleko více než v 1.třetině - tentokrát břevno Hernandezové
22:04
Andy Plavcová střílí 2x za sebou na branku Liberce. Poprvé trefuje brankářku a podruhé jde rána mimo
15:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová, asistoval Aneta Špičáková (1:1).
15:20
Střílí Lucie Hernandezová a opět brankářka Liberce chytá
15:09
Střela Bohemians - brankářka Liberce je ve střehu
14:27
Vyloučen hráč Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
13:55
Za Liberec střílí na prázdnou Valešová, tentokrát naštěstí vedle
12:54
Úplně stejná situace v na opačné straně, za Bohemians krásně fungující obrana v podání Dominiky Pilarské
10:34
Pokus o samostatný únik Mandíkové, obrana Liberce je ve střehu
08:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (0:1).
08:21
Střela Karly Batíkové je zblokována a Liberec zahajuje rychlý útok, který proměňuje v gól
06:51
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Lucie Reinšteinová.