4:2
4:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:3
11. Alexandra Glasová, 26. Dominika Buczek, 29. Dominika Buczek, 34. Nikola Liberdová, 39. Michaela Kubečková, 50. Dominika Buczek, 58. Michaela Kubečková, 60. Tereza Chlupatá, 60. Michaela Kubečková - 19. Vendula Maroszová, 39. Klára Kuřítková, 40. Anna Dobešová; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 25 - Martina Schoupalová 7; po třetinách: 1:1, 4:2, 4:0;
60:00
Střely ve 3.třetině: Vítkovice 8, FBC 5 Střely celkem: Vítkovice 28, FBC 16
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 99 Alexandra Glasová, FBC - 66 Anna Dobešová
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jiřího Veleckého: Florbal tak jak bych chtěl, aby vypadal, tedy nátlakově a do branky, jsme hráli posledních cca 7 minut. Do té doby slouží za pochvalu jen třetí útok, zbytek i na tréninku předvádí daleko daleko více, než dnes předvedl divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Luďka Paseckého: Dokud jsme se stíhali koncentrovat na organizaci hry, soupeř sice měl jednoznačné držení míčku, ale nic z toho nezískával. Branky padaly po našich nevynucených chybách. S přibývající únavou jsme až moc snadno začínali řešit věci, které nám na hřišti nepomáhaly a organizace hry a správné rozhodování zmizely. Díky za zápas.
60:00
59:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (9:3).
59:30
Buczek + Kubečková = 9:3 pro Vítkovice
59:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Chlupatá, asistoval Veronika Janáčková (8:3).
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny
57:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Denisa Hyršová (7:3).
57:53
Hyršová + Kubečková = 7:3 pro Vítkovice.
57:16
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:28
Maroszová na středu obehrála dvě vítkovické hráčky a nahrála Greiplové která míří mimo.
56:09
Vítkovice se snaží o postupnou rozehrávku..
51:50
Vyloučen hráč Sabrina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:50
Moravcová musela zatáhnout za záchranou brzdu, když jí unikala Kuřítková.
51:30
Chlupatá z otočky mimo.
49:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (6:3).
49:53
Kubečková + Buczek = 6:3 pro Vítkovice .. hodně krásná akce, kdy Buczek ve finále po podařené přihrávce Kubečkové vykoupala Schoupalovou.
48:08
Bohužel pro Vítkovice Chlupatá nedosáhla na přihrávku Chaloupkové.
40:20
Vyloučen hráč Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Vítkovice 11, FBC 6
40:00
39:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Anna Dobešová bez asistence (5:3).
39:51
Dobešová se nevzdala, vybojovala si míček a dává Vítkovicím gól do šatny.
38:50
38:50
Kubečková zkušeně nad ruku Schoupalové = 5:2 pro Vítkovice.
38:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Klára Kuřítková bez asistence (4:2).
38:16
Kuřítková z otočky snižuje.
35:00
Dnešní utkání sleduje 64 diváků-.
34:31
Moravcová to napálila do první hráčky, kterou před sebou viděla.
33:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Eva Barvíková (4:1).
27:08
Glasová prověřila schopnosti Schoupalové.
25:30
Hurníková zasažena vysokou holí do obličeje...snad bude ok.
25:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (2:1).
25:00
Do třetice všeho dobrého pro Vítkovice..Buczek to radši vzala na sebe a pozemní střelou posílá Vítkovice do vedení
23:10
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
18:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (1:1).
18:40
Výhoz Karasové skončil na hokejce Maroszové, která proměňuje obří šanci.
17:52
Dalekonosná střela Šešulkové nemohla brankářku Vítkovic příliš ohrozit.
16:51
Buczek jen do Schoupalové.
13:15
Vyloučen hráč Michaela Středulová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
13:15
Tentokrát byla při snaze o únik faulována Barvíková...další přesilovka pro Vítkovice
12:45
Vítkovice obstřelují branku Schoupalové co to jde..
10:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandra Glasová, asistoval Kristýna Chaloupková (1:0).
10:31
Chaloupková našla volnou Glasovou, která otevírá skóre zápasu
08:48
Hurníková trefuje tyč.
04:48
04:48
Chlupaté se podařilo vystřelit i přesto, že byla faulována...uvidíme přesilovku Vítkovic
02:57
Buzcek se snažila najít backhandovou přihrávkou Hyršovou před kasou, ta však přihrávku míjí.
02:21
Glasová si sama projela hřiště a prověřila Schoupalovou.
00:56
Rozehrávka ze středu pro Vítkovice končí střelou mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Barbora Greiplová, Anna Dobešová, Michaela Středulová, Sandra Kostková, Vendula Maroszová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Denisa Hyršová, Dominika Buczek