5:0
4:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - SK BIVOJKY LITVÍNOV 12:0
4. Markéta Žbánková, 14. Lucie Želízková, 15. Alice Hejzlarová, 22. Katka Nádeníková, 23. Veronika Kopecká, 24. Klára Zelinková, 27. Lucie Želízková, 34. Kateřina Fousová, 45. Markéta Žbánková, 52. Anna Bartušková, 54. Markéta Žbánková, 59. Michaela Mechlová; rozhodčí: Filip Koucký - Dominik Hrubý; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Markéta Antalová 9 - Tereza Soukupová 15; po třetinách: 3:0, 5:0, 4:0;
60:00
Střely: Tatran 9 Bivojky 4
60:00
Komentář hostů:Soupeř byl dnes celkově lepší , přesto bych chtěl poděkovat našim hráčkám za snahu až dokonce zápasu
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michálka: Krom první ospalé třetiny jsem dnes s naším výkonem spokojen, uzavřeli jsme tím celkem povedenou část sezóny v roce 2018. Teď už s očekáváním vyhlížíme Gothia Cup a vyvrcholení sezóny v podobě play off. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:45
Košvancová se propletla mezi hráčkou jak kdyby byla namalovaná!
58:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Adéla Košvancová (12:0).
58:37
Mechlová ukazuje také svůj útočný instinkt !
58:23
Fousova trestuhodně netrefila krasnou přihrávku , ale akce dobrá
57:45
Opět děkujeme Dj Čučovi za skvělou atmosféru v hale !
56:04
Šalatová Tereza je dnes na hřišti za bojovnicí!
53:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Klára Zelinková (11:0).
53:30
Žbánková si došla pro třetí gol a slaví!
51:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Markéta Žbánková (10:0).
51:28
Na tabuli už svití pro Tatran dvojciferné číslo!
50:55
To byla kosa jak od prvorpublikového zemědělce
49:29
Odborník Viktor Mochan : "Viiděl jsem i horší bídu ,ale zahrál jsem lepší "
48:36
To byl zákrok jako ze země Mordoru , obrana Tatranu asi dnes nechce inkasovat
47:28
Kopecká pouze do golmanky!
44:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Veronika Kopecká (9:0).
44:10
Žbánková ukazuje že včerejší formu přes noc rozhodně neztratila
43:43
Fousová proklouzla mezi 4 protihráčkami avšak její střela byla zblokována.
42:09
Povedete se Bivojkám vstřelit první gol?
41:55
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
41:10
Přadatelský stolek se občerstvuje Bebé sušenky !
40:01
Ukážou Bivojky svojí bojovnost a povede se jim dát gol?
40:00
40:00
Střely v 2.třetině Tatran 12 Bivojky 3
40:00
39:05
Lexová teď zachránila situaci rychlým návratem do obrany!
37:43
Antalová teď vychytala krásně Poštovou !
37:02
Bivojky teď tlačí Tatran a ukazují že to Tatranu zadarmo nedají !
36:12
Ttatran jednoznačně přehrává Bivojky
35:09
Mechlová tvrdým zákrokem ukazuje svojí bojovnost v obranné části hřiště , proihráčka se těžce zvedá!
34:27
Balonek se dostal až na pořadatelský stolek
33:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Katka Nádeníková (8:0).
33:53
Fousové se pod břevno trefuje ze standartní situace!
33:20
Kopecká krásně zachytila přihrávku , ale pak poslala přílíš rychlou přihrávku
30:31
Vyloučen hráč Alice Hejzlarová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:31
Alice Hejzlarová si přišla odpočinout k nám , je to potřeba na hřišti nechavá všechno!
28:59
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:59
Tatran si střihne další přesilovku!
27:48
Tatranky odstřelují Soukupovou , ale ta drží !
26:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Michaela Mechlová (7:0).
26:00
Tatranky překvapily střídájcí Bivojky krasnou střelou k levé tyčce Želískové!
23:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Barbora Břešťálová (6:0).
23:41
zatím je na hřišti jeden tým jen!
22:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Markéta Žbánková (5:0).
22:48
Hra a Kopecká bez golu? nene tohle nejde dohromady !
22:11
Vyloučen hráč Tereza Takácsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
22:11
Takácová je tu u nás ráda tak se vrátila!
21:24
Tatran pokračuje v golové nadílce!
21:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Veronika Kopecká (4:0).
20:01
Tatranky hned od začátku v držení balonku!
20:00
20:00
Střely v první třetině Tatran 7 Bivojky 2
20:00
19:34
Tatranky zase rozjely svůj kolotoč , vytočí si tentokrát gol?
17:21
Tatranský kolotoč vyústil v netrefení těžké přihrávky do prázdné branku Mechlovou
15:58
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
15:58
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:58
Uvidíme hru 4 na 4
15:45
Skoukupová teď vychytala krasným zákrokem Byčkovou
14:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Anna Bartušková (3:0).
14:39
Hejzlarová ukazuje že její včerejší bojovnost je na hřišti i dnes a navyšuje !
14:26
Antalová krasným zákrokem drží nulu!
13:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kristina Lexová (2:0).
13:01
Po důrázu v brankovišti Tatran navyšuje vedení!
11:04
Mechlova poslala krasnou nahrávku na Býčkovou a ta nebezpečně střílý ale glová oslava se nekoná!
09:10
Kopecká si znovu povodila protihráčku svojí legendární otočkou!
07:05
Vyloučen hráč Tereza Takácsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:05
Tatran si zahraje první přesilovku!
06:10
Košvancová ukázala protihráčce,že přes ní cesta nepovede !
04:19
Želísková střílý a Pěnkavová tečuje pouze nad !
03:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Adéla Košvancová (1:0).
03:15
Nedáš , dostaneš
03:12
Bivojky naštěstí nevyřešily situci 2 na1
01:29
Hejzlarová poslala ze standartní situace z rohu balonek před branku , ale balonek nikdo netrefil
00:01
Na vhazovaní byl úspěšnější tým Tatranu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Koucký a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Leona Tancošová, Monika Netušilová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Kristina Lexová, Veronika Kopecká, Anežka Pěnkavová, Lucie Želízková