1:3
3:0
1:0

Ivanti Tigers Jižní Město - Florbalová akademie MB 5:4p
36. Markéta Baťková, 46. Barbora Špačková, 52. Kristina Zlatníková, 54. Petra Šebestová, 61. Petra Šebestová - 9. Barbora Doležálková, 31. Daniela Švejdová, 32. Marie Jirková, 39. Daniela Švejdová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Lucie Špačková 9 - Karolína Špačková 31; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:0, 1:0;
60:56
60:58
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Závěr roku nás nestihl v oslnivé formě, dnešní zápas odehrán na morál. Jsme rádi za výhru v prodloužení.
60:58
Komentář trenére hostí J.Kárníka : Kdyby mi někdo ráno řekl, že s 10hráčkami odehrajeme takovýt zápas, tak bych se mu vysmál. Vypadá to, že holkám svědčí marodka a pak se semknout a vybičují k perfektnímu výkonu. Moc jim děkuji za nasazení a předvedenou hru. Díky rodičům v hledišti a blahopřeji soupeřkám k výhře. Přeji všem hezké vánce.
60:57
Střely v prodloužení: domácí 2; hosté 0
60:57
Střely celkem: domácí 36; hosté 13
60:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Kateřina Vachudová (5:4).
58:52
Několik slibných šancí si vytvořily boleslavské hráčky a domácí reagují oddechovým časem
53:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Eliška Trojánková (4:4).
53:27
Eliška Trojánková dlouho motala hostující obránkyně za jejich brankou a pak přesnou přihrávkou vybídla ke skórování Péťu Šebestovou, která vyrovnává na 4:4
51:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Eliška Trojánková (3:4).
51:16
Hezky vyřešená brejková situace končí gólem Kristýny Zlatníkové, která se trefila těsně pod horní tyčku
49:33
Kačka Vachudová střelou z výběhu málem rozjásala fanoušky domácích
45:57
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Natálie Balková (2:4).
45:57
Natka Balková našla přesnou přihrávkou Báru Špačkovou na středu a ta nekompromisně zavěsila do šibenice
44:31
Kličkovanou mezi obránkyněmi Ivanti předvedla hostující hráčka s číslem 6, střela letěla těsně vedle branky
42:20
Domácí hráčky měly rozehrávku ze slibné pozice, nedokázaly se však dohodnout a nakonec z toho nebyla ani střela
40:15
Hned po buly nebezpečně pálila Anička Marešová, ale gólmanka Boleslavi zázračně chytá
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 12; hosté 5
40:00
39:50
Špatná rozehrávka domácích, hostující hráčka zachytila míček a běžela sama na branku, na poslední chvíli zasáhly domácí obránkyně a míček vypíchly
38:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Magdaléna Studecká (1:4).
38:15
Křižná přihrávka a následná střela z půlky vrací boleslavským hráčkám tříbrankové vedení
37:32
Hráčky Ivanti přidaly a zasypávají brankářku hostujícího týmu řadou dorážek
36:39
Zdánlivě neškodné zakončení backhandem nadělo domácí brankářce spoustu starostí
35:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Baťková bez asistence (1:3).
35:07
Markéta Baťková získala míček a střelou nad rameno gólmanky dává domácím naději na zvrat zápasu
34:30
Domácí několikrát zachytily balónek na půlce, ale nedokázaly vymyslet, co s ním
31:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Kristýna Bauerová (0:3).
31:55
A hned z protiútoku skórují hosté
31:47
Barbora Špačková trefuje břevno hostující branky
30:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Marie Jirková (0:2).
30:05
Přihrávka od mantinelu prošla středem hřiště a nikým nehlídaná Daniela Švejdová zvyšuje náskok hostí na dva góly
29:40
Konečně povedená rozehrávka domácích a hned z toho byla nebezpečná střela
27:19
Anička Marešová střílela a Míša Chlebcová se baseballovým způsobem pokušela dorážet, ale pouze do gólmanky
25:02
Naty Balková zatáhla ke střela 3 metry za velkým brankovištěm, a chybělo málo, aby byl stav utkání vyrovnaný
23:12
Domácí opět zamkly Boleslav na jejich polovině, ale žádnou pořádnou šanci si nevytvořily
21:23
První střela druhé třetiny z hokejky Natky Balkové proletěla nad hostující brankou
17:35
Zápas zatím ve velmi vlažném tempu, uvidíme, co nám přinesou závěrečné minuty první třetiny
14:50
Boleslav dlouho váhala s rozehrávkou, nakonec dlouhým balónem po mantinelu vybojovaly standartku na půlce Ivanti
12:40
Domácí opět na balónku, ale nedaří se jim přejít přes dobře postavenou obranu boleslavských hráček
09:58
Hostující hráčky po vstřeleném gólu ožily a vyslaly několik nebezpečných střel na domácí branku
08:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Anna Říhová (0:1).
08:02
Barbora Doležálková přesnou dorážkou otevírá skóre dnešního utkání
07:13
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Marie Jirková.
06:56
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
05:18
Už poněkolikáté dokázaly domácí florbalistky zavřít Boleslav na jejich půlce, ale žádná střela zatím nenašla ten správný cíl
03:25
Hráčky Ivanti rozehrávaly od mantinelu a pěknou střelou z výběhu, která těsně minula pravou šibenici, se prezentovala Kačka Vachudová
02:15
Domácí hráčky tráví většinu času na míčku a vytvářejí si šance, které zatím nedokáží proměnit
00:30
První střídání a hned nepříjemná střela domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Adéla Jirková, Kristýna Bauerová, Anna Říhová, Adéla Stehlíková, Lucie Jansíková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Barbora Paletářová, Anna Marešová, Markéta Baťková, Kristýna Balcárková, Eliška Trojánková