4:0
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - K1 Florbal Židenice 7:1
30. Klára Šulová, 33. Barbora Šmahelová, 34. Kateřina Seemannová, 44. Simona Uchytilová, 45. Lenka Zelingerová, 54. Kateřina Bícová, 60. Lenka Zelingerová - 19. Iveta Špičáková; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 10 - Michaela Malinová 27; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:0;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Michala Peterky: První polovinu zápasu jsme se hledali a chyběla nám energie. Některé už dnes hrály třetí zápas, tak se to dá pochopit. O to cennější je naše vůle a vnitřní síla. Po první brance jsme měli utkání ve svých rukou a zaslouženě si došli pro vítězství.
60:00
2/2: Nyní přezimujeme na skvělém 5. místě, užili jsme si pozdim a na jaře budeme ještě lepší! Díky holkám za práci a přístup, rodičům a fanouškům za vytrvalou podporu a všem přeji KRÁSNÉ VÁNOCE!
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí p. Franka: V dnešním zápase musím děvčata pochválit za odvedený výkon a především bojovnost. Ač v okleštěné sestavě, navíc se nám v 1. třetině zranila hráčka, jsme si vytvořili i několik šancí. Bohužel produktivita je nízká, proto vypadá výsledek jako krutá porážka. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme hezké svátky.
59:58
Střely ve III. třetině (celkem) 15 (34) - 2 (11) ve prospěch FBŠ Jihlava.
59:11
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Nela Kotačková (7:1).
57:46
Timeout K1 Florbal Židenice
53:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Pavlína Boudná (6:1).
53:36
Boudná přihrává z rohu před bránou na volnou Bícovou a ta zťukává backandem do prázdné brány
51:06
Domácí tým v oslabení opět odolal a nyní je v plném počtu
49:38
Klusáková po prosolování celého hřiště zakončuje pouze do břicha golmanky
49:06
Vyloučen hráč Pavlína Ficová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:04
Domácí tým odolal přesilové hře hostí a nyní je v plném počtu
46:41
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Klára Šulová.
45:04
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
44:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Terezie Brossová (5:1).
44:14
Brossová z rohu hřiště nahrává na Zelingerovou, ta se před golmankou otočí a skoruje do prázdné brány pro Bručouna
43:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Uchytilová bez asistence (4:1).
43:37
Uchytilová si spracovala míček na půlce a po solove akci proměnila svou šanci
40:00
40:00
Střely ve II. třetině 13:4 ve prospěch domácího týmu.
40:00
38:32
Kombinačně se tato hra začíná podobat šachům
36:38
Domácí tým dostává hosty do tlaku
33:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Simona Uchytilová (3:1).
33:34
Seemannová po přesné nahrávce od Uchytilové se s balonem nemazlí a vymítá pavučinky v pravém horním růžku
32:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Barbora Šmahelová, asistoval Pavlína Ficová (2:1).
32:39
Ficová nahrává na Šmahelovou a ta vysílá jedovatou střelu mezi tyče
29:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Petra Klusáková (1:1).
29:22
Klusáková vytahuje balon dopředu, kde ho přehrává na Šulovou a ta se obtáčí kolem branky a prosazuje svou první výraznější šanci v zápase
27:48
Domácí tým šel do přečíslení 3:2, byla to ovšem ztracená šance a končí napálením do golmana
25:00
Domácí tým obstřeluje soupeřovu branku
22:23
Domácí tým se nyní dostává do kombinační převahy, nedaří se jim však zakončit
20:00
20:00
Střely v I. třetině 6:5 ve prospěch domácího týmu FBŠ Jihlava.
20:00
18:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Iveta Špičáková, asistoval Nikola Kolajová (0:1).