1:0
1:4
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5
2. Zdeněk Bajnar, 20. Oliver Gold, 25. Martin Sedláček, 57. Lukáš Punčochář - 5. Milan Ducar, 43. David Novák, 50. Filip Konstant, 51. David Novák, 59. Lukáš Vrtěl; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Jakub Flek 16 - Radek Šafář 11; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:4;
60:01
Střely v třetině: domácí: 3, hosté:8
60:01
Střely celkem: domácí 15, hosté 21.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Jandy: V první polovině utkání jsme udělali tři školácké chyby, které soupeř využil a odskočil. Pak jsme změnili styl hry a utkání jsme otočili. Na konci nám již domácí pomohli naprosto zbytečným vyloučením, které nám věnovalo 3 body a sladký dárek na konec roku. Přeji všem krásné Vánoce a šťastný nový rok.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: I přesto, že jsme dvě třetiny vedli, je výsledek takový, jaký je. Bohužel jsme polevili v třetí třetině a to nás stálo důležité body.
60:00
59:45
Na hřišti už na sebe pokřikují všichni a je zde opravdu vyhrocená atmosféra.
59:35
Buldoci se opravdu snaží získat balónek, ale vůbec nejsou úspěšní.
58:41
Power play. Domácí v 6!
58:05
Timeout Bulldogs Brno
58:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Jan Zbořil (4:5).
57:57
V hale vládlo úplné ticho a Gulliveři se snažili dát gól a také padl. Krasnou střelou do levého rohu zvyšuje Vrtěl 4:5.
57:06
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
56:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Dominik Sláma (4:4).
56:45
Sláma Dominik skvělou přihrávkou přes hřiště našel Punčocháře a ten vyrovnává!
55:35
Nyní je hra opravdu ostrá a hráči Bulldogs se rvou o výsledek. Zatím jim chybí už jen zakončit. Gólové šance mají.
55:03
Napínavé derby sleduje 64 diváků.
53:10
Nyní jsou na balónku jen a pouze hosté.
52:30
Buldoci se přestávají soustředit a dávají šance Gulliverům.
51:40
Ostrý zákrok Buldoků ve středním poli potrestán pouze volným úderem.
50:33
Máme zaděláno na vánočku, ale i drama.
50:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Jakub Dvořák (3:4).
49:50
A je vyrovnáno!
49:49
Konstantin procedil míček do brány domácích a tak si připsal bod a dorovnal skóre.
49:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Konstant, asistoval Jakub Dvořák (3:3).
48:55
Zoubek v dobré šanci. Obrana domácích ovšem zamezila vstřelení gólu.
48:45
Zbořil zbořil sebe i svého protihráče.
48:24
Na hřišti to jiskří. Můžeme vidět spoustu tvrdých zákroků.
45:43
Buldoci ale přidávají na obrátkách a ohrožují branku hostí.
44:35
Nyní se nedá úplně říci kdo je na míčku silnější. Hra je velmi vyrovnaná.
44:27
Šanci Buldoků chytá Šafář a opět se stav nemění.
43:33
Buldoci nyní polevují a Gulliveři a jsou na míčku častěji.
42:53
Gulliveři konečně vstřelili branku a chtějí otočit vývoj utkání.
42:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Tomáš Zoubek (3:2).
40:59
Dučar střílí vysoko nad a vyloženě spálil šanci.
40:01
Střely v druhé třetině: domácí: 7, hosté:9.
40:00
40:00
39:52
Posledních 8 sekund se odehrává na polovině hostí.
39:12
Gulliveři se snaží dát gól i v poslední minutě druhé třetiny, ale Buldocí se nehodlají vzdát.
38:56
Nyní jsme svědky opačného dění a to takového, že Buldoci tlačí Gullivery a jsou velmi nebezpeční.
38:27
Výborné bloky domácích. Svou bránu brání opravdu dobře.
37:48
Hra je nyní na polovině Bulldogs a Gulliveři tlačí a snaží se dostat blíže k bráně.
36:52
Buldoci rozehrávají ve vlastním rohu.
36:19
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.
34:02
Konečně střela domácích, ale neúspěšná.
33:30
Uběhla minuta a Buldoci jsou konečně na půlce Gulliverů.
33:10
Gulliveři však drží balónek u Buldoků na jejich polovině.
32:19
Nyní jsme zvědaví, jestli Buldoci opět dají gól anebo se Gulliveři poučili a budou bránit lépe.
32:18
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
31:36
Gulliveři se marně snaží dostat dna polovinu Buldoků.
28:52
Gold Oliver sice svými spoluhráči tvořil skvělé šance, ale jeho poslední střela končí opravdu hodně vysoko.
28:33
Domácí gólman nyní opravdu podržel domácí tým a tribuna se konečně ozvala a podpořila tak svůj tým.
28:00
Gulliveři nyní velmi vytaženě brání a dostávají Buldoky pod tlak a tím nakonec získávají balónek.
26:19
Domácí se nyní dostali do úzkých a naštěstí končí míček za mantinelem.
26:10
Velmi povedená rozehrávka Buldoků bohužel končí v rohu a na míčku jsou hosté.
25:25
Buldoci nyní zapli na vyšší rychlost a začali být ještě rychlejší a určitě se nehodlají vzdát.
24:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček bez asistence (3:1).
24:18
Po samostatném úniku se prosadil Sedláček.
23:01
V uběhlých třech minutách jsou na míčku zatím silnější domácí Bulldogs.
22:45
V hale je poměrně chladno,ale hráči se snaží být stále zahřátí hra se nyní na začátku třetiny mění a hlavy nám lítají jako na tenise.
21:39
Po faulu však míček mají Gullivěři a hra se přelévá na opačnou stranu a to a půlku Bulldogs.
21:38
Buldoci jsou úspěšní a trápí Gulliver na jejich polovině a jsou velmi nebezpeční.
20:58
Buldoci však okamžitě získali míček a snaží se opatrně dostat ke Gulliverům na jejich polovinu.
20:18
Úvodní bully druhé třetiny vyhráli hostí.
20:01
Střely v první třetině: domácí: 5, hosté:4.
20:00
20:00
19:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Martin Sedláček (2:1).
19:25
Buldoci dále pokračují v tlaku i po ztrátě balónku a domácí hráč Gold Oliver střílí gól.
19:00
Buldoci nyní hrají přesilovku a zatím jsou velmi aktivní. Bajnar nyní střelou ohrozil branku hostí. Bohužel však gól nepadl.
18:36
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
15:11
Gulliveři nyní trápí hráče Buldoků a snaží se dostat blíže k jejich brance. Ti jsou však pozorní a získávají míček na svou stranu a přechází do útoku.
14:55
Bajnar fauloval za svou půlkou na své polovině a Gulliveři rozehrávají. A jsou opět nebezpeční.
14:40
Hra je nyní velmi jednolitá. Buldoci drží balónek a buď přejdou do středního pásma a jsou zastaveni obranou nebo udělají chybu v rozehrávce.
13:20
Možnost zakončit překazil Gulliverům kapitán domácích. Zastavil ji však faulem a Gulliveři měli rozehrávku z před branky, která však neskončila gólem.
12:30
Kapitán domácích získal balónek a vytvořil šanci, ta však končí nepovedenou střelou.
10:23
Rozehrávka domácích za půlkou končí chybou a ztrátou balónku a šancí Gulliverů.
09:36
Po chybě domácího kapitána se Novák dostal k zakončení, domácí gólman však dával pozor a střelu vykryl.
08:51
Buldoci jsou velmi aktivní na své polovině, ale přechod přes střední pásmo jim dělá zatím menší problémy.
08:35
Ducar fauloval a a Buldoci získávají ztracený balónek zpět.
07:30
Hra je nyní na polovině Bulldogs a Gullivers točí Buldoky dokola. Nyní jsou ale nuceni se vrátit na svou polovinu.
07:02
Rozehrávka domácích před brankou hostí končí v rohu.
06:27
Balónek zatím více drží Gullivers.
05:45
Hra se přelévá nahoru dolů.
04:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Tomáš Dvořák (1:1).
03:37
Vyloučen hráč Tibor Taibl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
02:39
Bulldogs po faulu opatrně rozehrávají a přecházejí na polovinu Gullivers avšak Vejmělka jejich akci zastavil.
02:15
Nyní Bulldogs na své vlastní půlce za svou branou bojují o míček.
01:45
Oba týmy se zdají po posledním týdnu ve škole velmi odpočaté a rvou se o každý balónek.
01:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Zdeněk Bajnar, asistoval Oliver Gold (1:0).
00:01
´Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Jan Zbořil, Tomáš Vejmělka, David Novák, Jakub Dvořák, Tomáš Zoubek
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Jan Černovický, Oliver Gold, Martin Sedláček, Zdeněk Bajnar, Tomáš Jedlička
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u dnešního online reportu ze zápasu mezi domácími Bulldogs Brno a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Zároveň vám přejeme klidné a pohodové svátky a hodně štěstí a zdraví do nového roku.