5:1
1:5
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Exelsior Havířov 8:7
16. Petr Pražák, 18. Petr Pražák, 29. Tomáš Volf, 29. Petr Pražák, 32. Otakar Prášek, 33. Filip Kříž, 36. Jan Kerzel, 59. Jakub Sklenář - 19. Erik Šochman, 24. Hynek Plášek, 41. Adam Klimeš, 43. Jakub Vilím, 45. Adam Klimeš, 49. Marián Kloza, 57. Kamil Peřka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3 + Ondřej Neuman (S98) OS:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 18 - Denis Jasiok 27; po třetinách: 2:1, 5:1, 1:5;
60:00
Střely celkem: Start 35, Havířov 25
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Neumana: "Za 45 minut jsme si zasloužili body a vítězství. Pak jsme se o to 15 minut báli a zkušený Havířov si málem z minima vzal maximum. Klukům děkuju, všem se zároveň omlouvám za přehnanou reakci a jsem rád, že to náš tým vše zvládl. Krásné a klidné svátky svátky všem."
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Kotuly: Po druhé třetině to už vypadalo, že z Prahy opět odjedeme z nadílkou. Třetí třetina byla z naší strany velmi povedená. Musím hráče pochválit, že zápas nevzdali a ukázali co v nich je. Takto chceme a musíme hrát po celý zápas a zbytek sezóny, jen tak můžeme uspět. Děkuji soupeři za zápas a přeji všem veselé Vánoce.
58:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Sklenář z trestného střílení (8:7).
56:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Adam Klimeš (7:7).
48:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Hynek Plášek (7:6).
48:09
Kloza obstřelil bránící blok a snižuje na rozdíl jedné branky
46:43
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
44:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Drong (7:5).
44:52
Svoboda byl poslán na párek a pak už Klimeš jenom našel skulinu v postavení domácího brankáře a dává hostům naději na zvrat skóre
44:40
Prášek napravil svou chybu z druhé třetiny a sebral balonek, unikajícímu hráči z Havířova
43:56
Hostující Filip zahrál na břevno za Frühbauerem
42:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Marián Kloza (7:4).
42:55
Druhá střela na branku od hostů a Vilím se konečně prosazuje a snižuje na 7:4
40:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (7:3).
35:40
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:40
Vyloučen vedoucí Ondřej Neuman družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - osobní trest.
35:40
Po jedno zákroku se trenérovi domácí nelíbilo posouzení a kříčel víc než by bylo vhodné a vysloužil si osobní trest
35:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Kerzel, asistoval Maxim Volek (7:2).
35:00
Utkání sleduje 21 diváků děkujeme
32:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Kříž, asistoval Ondřej Schuller (6:2).
32:37
Schuller našel svou přihrávkou křížem Kříže a ten skoro z první trefuje k tyčce a zvyšuje na 6:2
31:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Otakar Prášek, asistoval Petr Pražák (5:2).
31:20
Prášek dostal dobrou sehrávku od Petra Pražáka a trefil zařízení mimo dosah brankář a navyšuje skore
30:12
Start se z počáteční pasivity, myšleno v druhé třetině, probral a v druhé třetina začíná být zase lepším týmem
28:34
Dvě rychlé branky v hostující síti. Nejdříve se prosadil z dorážky Volf a potom zkompletoval hattrick Pražák a skóre se vrací do rozdílu před první pauzou
28:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval Otakar Prášek (4:2).
28:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval František Kosař (3:2).
27:37
Hra má teď spád, rozhodčí nepřerušují, protože nemusí a dokonce týmy střídají za hry
26:23
Přesilovka nám toho moc nepřinesla, maximálně zblokované střely z nepřipravených pozic
24:20
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:20
Plášek neudržel nervy a zastavil hráče mimo balonek a jde si odpočinout
23:22
Plášek procedil pod Frühbauerem a srovnává
23:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hynek Plášek z trestného střílení (2:2).
23:20
Prášek hrál nad úrovní kolen a jelikož za ním byl hráč Havířova uvidíme trestné střílení
18:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Daniel Filip (2:1).
18:39
Šochman dostal prostor kousek za brankovištěm a trefil na zadní tyč a před pauzou snižuje
17:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Pražák (2:0).
17:31
Pražák Michal posunul na bráchu Petra a ten v úniku, na podruhé překonal Jasioka
16:21
Domácí střílí, ale hodně střel je blokováno obránci
15:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval Adam Kulík (1:0).
15:15
Volný úder z rohu se dostal k Pražákovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě
14:42
Vilím opět střílí, Frühbauer vyráží ramenem, během dorážky ho Vilím sekl do masky a tak budou pokračovat domácí
13:34
Volf ve velkém brankovišti se dostává ke střele, Jasiok vyráží
12:33
První lajna Startu zatápí domácí obraně, k dobré práci v obraně, by to chtělo zlepšit střelbu
11:33
Opět v akci hostující Vilím, v dobré pozici netrefil branku
10:37
Schullerova střela měla dobrou výšku, ale těsně minula branku
09:23
Petr Pražák skvěle i do obrany, uhasil drobnou chybku, když zblokoval střelu útočníka na kterého domácí obránci zapomněli
08:44
Dobrý zámek domácích, zkazila až nedůrazná střela od Kosaře
07:32
Vilím opět z dálky, nyní se mezi tři tyče vůbec netrefil
06:58
Chmelíček dostal dobrou nahrávku křížem, ale jeho střela tak přesná nebyla a atakovala pouze plexisklo za bránou
04:43
Hostující Vilím zkoušel střelu z větší vzdálenosti, pouze do připravených rukou Frühbauera
03:43
Petr Pražák unikal po křídle, ale tísněn hostujícím obráncem nedokázal dobře zakončit
03:03
Kapitán Pražák ve velké šanci trefuje Jasioka do ruky
02:17
Začátek zápasu má poměrně ostré tempo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Erik Šochman, Ondřej Drong, Richard Kraus, Adam Klimeš, Adam Feber
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Otakar Prášek, Jan Svoboda, Michal Pražák, Adam Kulík, Petr Pražák