3:0
4:3
- : -

Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov 9:6
11. Jakub Koník, 12. Jonáš Janata, 28. Vít Pavelka, 29. Vladimír Štorek, 37. Jakub Krupica, 42. Jakub Kolstrunk, 47. Jakub Kolstrunk, 55. David Stummer, 59. Václav Vavruška - 9. Michal Kozelský, 18. Kamil Soják, 19. Kamil Soják, 51. Vojtěch Vavrečka, 53. Filip Hromádka, 56. Marek Vylegala; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:2 + Petr Řezáč (SLH) ČK1 + (SLH) 5; využití: 1:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Marek Netopilík 7 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 2:3, 3:0, 4:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 10, TJ Slovan Havířov - 5
60:00
Komentář trénera hosti Václava Komačky: Dnes som mal po dlhej ceste rešpekt hlavne z prvej tretiny a tu sme paradoxne zvládli najlepšie. V druhej časti hry bolí domáci kvalitnejší a tam sa zápas zlomil. V poslednej tretine sme sa snažili bojovať, za čo chlapcom ďakujem, bohužial dnes to bolo málo. Prajem pekné Vianoce.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Vojty: Jsme vděčni, že jsme dnešní zápas zvládli za tři body v naší náročnější situaci. Fanoušci mohli vidět několik pěkných akcí a rovněž v určitých pasážích zbytečné dostihy, které dostaly soupeře do hry. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a všem přejeme, ať mají stvátky podle představ.
60:00
59:54
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov do konce utkání.
59:54
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
58:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška bez asistence (9:6).
57:42
Hromádka střelou do obličeje ukončil působení Kuhnela v dnešním zápase
57:04
Timeout TJ Slovan Havířov
56:33
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
55:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval Michal Prorok (8:6).
55:12
Vavruška vybojoval volný úder
54:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Vladimír Štorek (8:5).
54:35
Stummer si upravoval mířidla tak dlouho, že na následnou střelu nemohl Zapletálek zareagovat
54:00
Štorek střílí nad
52:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Hromádka, asistoval Daniel Tichý (7:5).
52:50
Vyloučen hráč Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:30
Zapletálek dobře vychytal Vavrušku
50:33
Pěknou kombinaci předvedli i hosté a snižují dosavadní náskok domácích
50:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Michal Kozelský (7:4).
49:27
Stummer trefuje tyč
47:30
Netopilík zachránil stoprocentní gólovou šanci
46:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Vít Pavelka (7:3).
46:34
Rychlý protiútok zakončil Kolstrunk, střela končí v síti.
45:51
Netopilík chytil střelu Chládka helmou
44:06
Kolstrunk pokoupal všechny hráče, ale šanci nakonec nevyužil
42:50
Ústecký čtverec blokuje všechny střely a Krupica dokonce vyváží balonek.
41:50
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Dan Semerád (6:3).
40:35
Rychlé přečíslení z domácí strany zakončil Semerád, trefil pouze brankáře do pupku.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Florbal Ústí -11, TJ Slovan Havířov - 3
40:00
39:59
V posledních deseti sekundách zahrozili ještě oba celky, ani jeden však šanci neproměnil
38:54
Domácí řeší situace florbalově. Pěkné kombinace musí bavit každého diváka.
37:22
Situace 2 na nikoho neskončila nijak, protože hráči nezakončili a míček ztratili
36:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Vladimír Štorek (5:3).
36:06
Neskutečně vyťukaný, na konci této skvělé akce stál Krupica, který se před prázdnou bránou nemýlil.
35:13
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
33:00
Stummer přízemním šourákem prověřil Zapletálka
32:19
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Vít Pavelka.
31:30
Dobrý výhoz Zapletálka dostal hosty do dobré šance, střela šla ale mimo tři tyče.
30:10
Balonek kontrolují domácí
28:40
Dva slepené góly dostávají domácí do vedení
28:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Radim Kühnel (4:3).
27:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Jakub Kolstrunk (3:3).
27:30
Malý velký muž, Vít Pavelka, se prosazuje po dobré přihrávce od Kolstrunka.
26:02
Vavruška opět promáchl balonek.
24:43
Vavruška a Krupica šli do přečíslení 2 na 1, Vavruška to vzal na sebe a netrefil branku.
22:48
Balonek proskákal pod Netopilíkem, naštěstí u něj byl první Semerád a vyvezl ho až na útočnou polovinu, kde míček ztratil.
18:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják z trestného střílení (2:3).
18:37
Stummer se provinil proti pravidlům, Havířov bude mít výhodu trestného střílení
18:19
Individualní akce Vavrušky skončila na stehně hostujícího brankáře
17:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Filip Turoň (2:2).
17:17
Soják prostřelil blok ústeckých hráčů
14:26
Ústí hraje dobře na balonku, Havířov hrozí z protiútoků.
13:01
Janata si pokryl balonek a uklidnil hru přihrávkou na Stummera.
12:34
Vavrečka těsně vedle tyče
11:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jakub Kolstrunk (2:1).
10:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval Václav Vavruška (1:1).