3:2
4:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - 1. MVIL Ostrava WOOW 8:4
17. Lukáš Froněk, 23. Jan Staněk, 33. Marek Slepička, 35. Radek Hanák, 46. Michal Matějček, 49. Jan Králík, 58. Lukáš Malý, 58. Lukáš Froněk - 15. Ondřej Chovanec, 25. Jan Lacina, 38. Jan Hranický, 47. Daniel Kotzur; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Josef Macek 19 - Vojtěch Kořínek 22; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:1;
60:00
Střely 3. třetiny: domácí- 10, hosté- 8
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Svačinky: I když jsme přijeli v omezeném počtu hráčů, tak jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Dnešní zápas rozhodly dvě věci, přesilové hry a naše nemohoucnost vstřelit gol, o hloupých individuálních chybách jeden na jednoho se ani nebudu vyjadřovat. Přeji všem klidné a hezké svátky a mnoho sil do dalšího roku. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Luáše Malého: Dneska jsme se dost natrápili, jsme rádi za 3 body. Soupeř na to, že přijel v malém počtu, předvedl dobrý výkon. Přes Vánoce potrénujeme a budeme ještě lepší.
60:00
59:59
Štíři dostali krásný dárek k Vánocům a to dnešní výhru.
57:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Ondřej Havelka (8:4).
57:30
Staněk si dneska pod stromeček odnesl zlomenou hokejku z bule.
57:28
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
57:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (7:4).
57:28
Malý si vzal míček sám na sebe a vstřelil tam gol.
53:30
Hanák se dostal sám ke střelbě, ale zazvonila jen tyčka.
52:06
Štíři se snaží udržet na půlce hostů, ale Ostrava nevypadá nervozně a vyhledává chyby, aby se dostala na míček.
50:30
Brožkova střela našla jenom golmana.
48:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (6:4).
48:14
Králík ukázal svůj rychlý únik a v oslabení dal gol.
47:44
Vyloučen hráč Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
46:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur z trestného střílení (5:4).
46:36
Kotzur poslal rychlostí přihrávky do pravého rohu dolní části branky střelu a nájezd byl proměněn.
45:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Lukáš Malý (5:3).
45:14
Pár rychlých přihrávek a padl další gol.
43:40
Ostravě se podařilo ubránit standartku.
41:38
Ostravě se nepodařilo proměnit přesilovku.
39:37
Vyloučen hráč Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
38:59
Macek si připsal pěkný zákrok, jimž vychytal střelu od osamoceného hráče Ostravy.
37:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický bez asistence (4:3).
37:29
Ostravě se povedlo snížit. Macek nechytil střelu pod ruku.
34:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (4:2).
34:23
Kořinek nevychytal střelu pod ruku od Hanáka a znovu se vlní síťka.
32:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Jan Králík (3:2).
32:57
Štíři zmátli Kořínka přihrávkou před brankou a padl gol.
31:48
V oslabení jsou Štíři vice na míčku než Ostrava.
29:59
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
29:59
Ostrava jako první dneska vyzkouší přesilovou hru.
28:49
Ostrava se díky dobrému protiútoku dostala na polovinu domácích a vypadá to, že se tam asi ještě chvíli zdrží.
26:39
Štířům vychází jejich přechody do útoku, ale střely už moc ne.
25:24
Dneska to vypadá na hodně vyrovnané utkání.
24:19
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Lacina, asistoval Daniel Kotzur (2:2).
23:58
Staněk se znovu pokusil o střelu z půlky, ale letící míček zablokovala obrana.
22:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval Jan Králík (2:1).
22:13
Staňkova střela z půlky se dostala do branky.
19:50
Malému nevyšla jeho střela a šla pouze do golmana.
18:49
Už nám málem zacinkal další gol od Štírů, Kořínek na poslední chvilinku vytáhl míček z branky.
16:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Radek Hanák (1:1).
16:39
A je vyrovnáno!!!! Štírům vyšla akce Froněk-Hanák.
14:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Ondřej Chovanec, asistoval Daniel Kotzur (0:1).
14:20
A jako první dneska skoruje Ostrava, po přihrávce před brankou se nestihl Macek přemístit a hosté trefili odkrytou branku.
12:52
Ostravě se nepodařilo proměnit šanci v podobě rozehrávky u branky Štírů.
11:14
Staněk svým tělem zabránil možnému golu.
08:11
Štírům se podařilo zabránit Ostravě přechodu do útoku a tak ani nemohla vystřelit.
06:48
I když jsou Štíři více času na míčku než Ostrava, tak je Ostrava nenechává hrat.
05:27
Strouhalovu střelu z půlky vychytal Kořínek.
04:05
Štírům nevyšel přechod do útoku, tak jak by si ho asi představovali.
01:06
Oba týmy jdou do hry z plných sil a chtějí si urvat body pod stromeček.
00:01
Úvodní bule 1. třetiny pro Štítry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Tesárek, Marek Gaščík, Jakub Smrčka, Jan Hranický, Lukáš Svačinka
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, Lukáš Malý, David Štěpka, Michal Matějček