2:2
2:0
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:5
4. Marcel Jakubec, 12. Petr Kašpar, 25. Tomáš Daniš, 33. Michal Skuhrovec, 42. Tomáš Daniš, 46. Petr Horák - 3. Bohdan Kopelec, 17. Jaroslav Rybka, 19. Ondřej Tichý, 26. Michal Skuhrovec, 32. Daniel Hulič; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Roman Ciompa 13 - Jiří Vybíral 10; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:0;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Petrovice 4, Litvínov 3
60:00
Komentář trenéra Litvínova, pana F. Skořepy: dlouho se nám dařilo plnit stanovený plán, pak jsme ten systém začali lajdat a věnovali jsme soupeři pár gólů. Žádná velká krása to pro diváky asi nebyla, pro nás nebude krása noční cesta. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím a všem přejeme klidné vánoční svátky.
60:00
Komentář domácích, pana M. Vlčka: Vydřené tři body, které jsme nutně potřebovali. Zápas nenabídl mnoho florbalové krásy, byl to spíše boj. Krom bodů pozitivně hodnotím i nasazení ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu. Všem také přejeme šťastné a veselé Vánoce.
60:00
59:20
Hosté hrají v 6-ti hráčích.
58:40
Horák z výběhu trefil pouze desítku na Vybíralově hrudi.
57:59
Hosté teď zavřeli domácí na velkém brankovišti, Petrovice zatím odolávají.
57:08
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:08
Zbořil našel Horáka, ten ale prázdnou bránu netrefil.
56:28
Hosté dobývají domácí bránu, zatím však marně.
54:45
Petrovice šli 3 na 1, Daniš si povodil brankáře a zakončoval do prázdné, radost mu ale zkazil hostující obránce, který chytil jeho střelu hokejkou.
53:25
Domácí Petrovice se snaží hru trochu uklidnit a proto kombinují na své polovině.
52:26
Madecký s Čížkem výborně napadali a získali pro domácí balónek.
50:43
Zbořil našel Daniše ten však na Vybírala nevyzrál.
48:49
Daubner při své tvrdé střele zlomil hůl.
47:37
Hosté se tlačí do brány a domácí brankář schytává rány.
46:27
Litvínov po obdržené brance zvýšil tempo a zamkl domácí na jejich půlce.
45:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák bez asistence (6:5).
45:30
Horák nastartoval svoje motory a oběhl po pravé straně všechno co mu stálo v cestě a v souboji s Vybíralem si počínal mazácky.
44:15
Hostující mladíci nyní pěkně zatopili domácí obraně.
42:35
Hrubý našel Kašpara, ten vyslal svou střelu pouze do hostujícího bloku.
41:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (5:5).
41:24
Opět zafungovala spolupráce Skácel, Daniš, kdy druhý jmenovaný překonal hostujícího brankáře.
41:04
Daubner z půlky jen těsně mimo Vybíralovou bránu.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině: Petrovice 5, Litvínov 6.
40:00
39:57
Kašpar se v posledních sekundách snažil přehodit Vybírala, ten si to pohlídal a třetina končí rozdílem jedné branky.
39:01
Hulič zpoza brány zase hledal někoho před bránou Ciompa si však jeho citrón pohlídal.
38:18
Zbořil v nouzi odpaluje a domácí střídají.
36:14
Po první minutě přesilovky domácí hosty k ničemu nepustili.
35:14
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:51
Hosté šli 3 na 2, Ciompa si však střelu pohlídal.
32:16
Vlastní branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec (4:5).
31:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Michael Pitek (3:5).
31:35
Hulič si vyjel zpoza brány a překonal domácího brankáře.
30:44
Tichý mířil mezi nohy Ciompy, ten je však včas srazil a udržel jednobrankový rozdíl.
29:39
Čížkova střela od mantinelu mířila do levého horního rohu, ovšem Vybíral ji viděl a vytěsnil.
28:55
Skácel opět na Daniše, tomu však balónek přeskočil hokejku.
28:06
Horák výborně napadá, ale chybí mu podpora spoluhráčů.
26:45
Po dlouhé době se do šance dostali i domácí, avšak Madeckého pokus Vybíral chytá.
25:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Jiří Pecháček (3:4).
25:47
Pecháček přes celou polovinu domácích našel Skuhrovce, který trefuje přesně.
24:30
24:30
Jakubec výborně vyvezl balónek, nahrál na Skácela, který našel úplně volného Daniše, který jen zasunul balónek do prázdné brány.
23:03
Hostující napadají domácí i za jejich vlastní brankou.
22:22
Čížek od mantinelu trefuje pouze blok hostujících.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Petrovice 7, Litvínov 9
20:00
19:42
Hostující mají balónek pod kontrolou a nejspíš s nim i dohrají třetinu.
18:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Daniel Hulič (2:3).
17:37
Hulič prudkou střelou prověřil Ciompu, ten musel jeho pokus vyrazit maskou.
17:05
Ivan střílí od mantinelu vysoko nad hostující branku.
16:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Oldřich Jireček (2:2).
16:13
Hostující prostřelují blok a skórují.
15:03
Hocelík vystihl přihrávku, nahrál na volného Tichého, ten však v souboji s Ciompou neuspěl.
13:36
Hocelík z velkého brankoviště přestřeluje.
11:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Lukáš Hrubý (2:1).
11:29
Zbořil měl během 10 sekund dvě gólové šance, bohužel v obou případech balónek netrefil ideálně.
11:03
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
10:24
Hostující teď zavřeli domácí, ti jen díky výborným blokům neinkasovali.
09:29
Pokus Jirečka z půlky hřiště, Ciompa chytá.
08:20
Kašpar se dral do breaku, jeho střela šla jen těsně vedle tyče.
07:16
Horák byl trefen do hlavy hokejkou, rozhodčí zůstávají ale v klidu.
05:04
Madecký výborným napadáním vydřel balónek na soupeřově polovině.
04:35
Petrovice kombinují na vlastní půlce.
03:20
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Petr Skácel (1:1).
03:20
Z volného úderu se trefuje Jakubec, který si výborně oběhl hostující zeď.
02:32
Po obdržené brance se Petrovice ženou do útoku, od mantinelu nebezpečně vystřelil Daubner.
02:09
Vlastní branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec (0:1).
01:30
Po chybě Daniše za vlastní bránou, výborně zasáhl Ciompa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Ondřej Tichý, Jiří Pecháček, Viktor Hocelík, Oldřich Jireček
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Petr Kašpar, Radim Ivan, Marcel Jakubec, Lukáš Hrubý, Bohdan Kopelec