5:1
2:3
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Primátor Náchod 11:4
15. Michal Kundrata, 16. Radim Jančík, 17. Vladimír Blažek, 20. Michal Samohýl, 24. Jakub Haša, 31. Michal Kundrata, 32. Jakub Haša, 35. Jan Hrtús, 35. Jakub Haša, 45. Michal Kundrata, 53. Jakub Haša - 38. Michael Havran, 44. Marek Svoboda, 46. Marek Svoboda, 59. Michael Havran; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Vičánek 16, Tomáš Mráček 0 - Dominik Hanuš 32; po třetinách: 4:0, 5:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Lukáše Ondrouška: Dneska jsme chtěli hrát aktivní a atraktivní florbal, což se nám ve 2 třetinách povedlo, což rozhodlo zápas. Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy (1/3): Jsem si jistý, že řada týmů by s takovou marodkou, jakou trpíme my, k zápasu ani neodcestovala. My jsme dnes srdnatě bojovali o čest náchodského florbalu a na hřišti nechali maximum. Spousta hráčů zažila premiéru v juniorském florbale a jsem si jist, že získané zkušenosti v budoucnu zužitkují.
59:59
Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy (2/3): Děkuji svým hráčům za předvedený výkon. Na hřišti nechali vše a zápas odehráli se ctí. Na soupeře to dnes bohužel nestačilo a možná ani nemohlo. Nechtěl bych totiž zapomenout na kvalitu Otrokovic - jejich hráči jsou výborně technicky vybavení a mají skvělé florbalové návyky, které řadu z nich určitě brzy katapultují na superligovou úroveň.
59:59
Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy (3/3) Pro nás byl zápas skvělou zkušeností a všechny hráče, kteří jej odehráli, určitě posune dál. Děkuji soupeři za utkání a skvělou zkušenost a přeji všem krásné a pohodové svátky.
59:59
Máme tu konec! Domácí v dnešním vánočním utkání vítězí. Děkujeme za sledování a přejeme krásné svátky!
58:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michael Havran, asistoval Marek Svoboda (11:4).
58:16
No dobře to štěstí mu moc nevyšlo..
57:53
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Mráček družstva PANTHERS OTROKOVICE
57:53
Do hry se dostává dorostenecký golman Tomáš Mráček. Je to zde jeho debut přejeme po následující 2 minuty štěstí a pevné nervy.
56:02
Hosté teď dobrými bloky zabraňují gólu.
54:59
Hašova bomba z první těsně vedle.
54:16
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
54:16
Hrtús tváří v tvář proti Hanušovi neúspěšný, a tak si domácí zahrají přesilovku.
53:22
Timeout Florbal Primátor Náchod
53:22
Nevím, jestli tento time bude hostům k něčemu, ovšem je zde i varianta, že budou probírat dopisy Ježíškovi.
52:45
A domácí kotel bouří!!
52:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (11:3).
52:38
Hrtús na trestné asi nese štěstí.. Další gól Haši v oslabení.
52:03
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra ve výskoku.
52:03
Hrtús si teď chvíli odpočine za "řeznický zákrok", kdy hrál ve výskoku.
51:31
Příkraský zachytil nebezpečný výhoz Hanuše, důležitý obranný zákrok!
51:05
Teď trochu pasivní hra od obou týmů.
49:20
Štěpánek teď pěkně prošel obranou, střela však šla pouze do Hanuše.
47:44
Domácí teď 3na1 ale ani jedna z přihrávek, ani následný pokus Haši nevyšel.
46:21
Vytrvalost domácího kotle v podání mladičkého Martina Pšenčíka nezná mezí.
45:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Lukáš Jirásek (10:3).
45:17
Situace jako přes kopírák. Jirásek opět na Svobodu a ten opět zaskočil Vičánka.
44:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Zdražil (10:2).
44:04
Kundrata si jeho oblíbenou střelou z první zvýšil střelecký účet na tři góly a domácí tak přidávají desátou branku.
43:10
43:10
Svoboda střelou z dálky překvapil Vičánka a hosté snižují.
42:23
Domácí se tlačí dopředu, hosté však hru kontrolují.
41:38
Jančík se teď pěkně uvolnil, hostující obarna však pozorná.
40:43
Myslím . že hosté by se už radši viděli u stromečku.
40:00
40:00
Střely z 2. třetiny: 14:6
40:00
Domácí bez problému prochází utkáním, hosté dnes daleko za nimi.. Divil bych se, kdyby se měl zápas nějak dramaticky měnit.
40:00
Troufám si říct, že davy domácích diváků,kteří dnes přišli mohou být nad míru spokojeni.
40:00
37:56
Pěkný výhoz Hanuše, Vičánek však proti změně stavu.
37:17
36:57
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
36:57
Vyloučen hráč Jan Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
36:55
Když už mají hosté šanci, je tam Vičánek..
36:06
Řekl bych, že tenhle zápas už žádné vánoční přání neotočí..
34:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (9:0).
34:59
Jestli to měl Hrtús jednoduché, nevím co říct o Hašovi.
34:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Vladimír Blažek (8:0).
34:43
Blažek z rohu na Hrtúse a pro toho už snadná práce..
32:52
Domácí v 5 a opět tlačí.
31:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jakub Zdražil (7:0).
31:43
Domácím je úplně jedno v kolikati hrají.. Zdražil na Hašu a ten do prázdné branky.
30:54
Vyloučen hráč Jakub Zdráhal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
30:54
Teď ovšem první přesilovka, uvidíme jestli hostům k něčemu bude.
30:22
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (6:0).
30:22
Haša na Kundratu, který vymetl levý růžek branky, jako by mu snad něco udělal.
29:56
Řekl bych ,že Mrazíka dnes není třeba, hostům je teplo dost.
28:33
Hrtús si teď krásně obmotal soupeře a předal Blažkovii, Hanuš však připravený.
26:28
První zajímavější šance hostů, Vičánek si však doma upekl perníkovou zeď.
25:58
Kdyby byly Otrokovice městem vánoc, v Náchodě máme asi pár nových Grinchů.
25:07
Domácí teď zamčení jako Popelka před bálem.
23:24
23:24
Haša si s tímto krosem poradil po svém a máme tady bůra pro hosty.
23:24
21:50
Panteři se usadili na půlce hostů a odmítají ji opustit.
20:55
V prvním střídání daleko nebezpečnější domácí.
20:00
20:00
Střely za 1. třetinu: 14:5
20:00
Poslední pětiminutovka se pro hostujícího gólmana změnila z "Vánoční koledy" spíše na "Sám doma".
20:00
Hosté tak mají co dotahovat uvidíme jestli se z kolapsu z konce třetiny dokážou dostat.
20:00
19:59
Posledních 5 minut Vičánek v podstatě bez práce, domácí opanovali konec 1. třetiny.
19:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Filip Příkaský (4:0).
19:24
Samohýl teď z půlky vyslal sice usmolenou, za to gólovou střelu a tak je to 4:0
18:10
Domácí teď totálně Náchod rozebrali, dneska to vidím na předčasnou nadílku pro hosty.
17:17
Hosté nakonec ve čtyřech úspěšní.
16:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Jan Hrtús (3:0).
16:32
Blažek nezůstává pozadu a, svým premiérovým gólem zvyšuje během 2 minut už na 3:0.
15:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Daniel Popovský (2:0).
15:30
"Máš tam jeden, máš tam druhej" otrokovičtí teď dvěma akcemi ničí Náchod.
14:47
13:45
Jak Hanuš, tak Vičánek dnes zatím opory svých týmů.
11:38
Otrokovičtí teď zahrozili z protiútoku, Haša ,Kundrata, ani Kořének však neuspěli.
10:22
Blažek teď v dobré pozici, ale netrefil ideálně.
06:24
Šancí měli za uplynulou dobu asi víc hosté, Vičánek si však vše hlídá.
02:22
Hrtús si pěkně pokryl míček a od mantinelu poslal volného Kopčila, Hanuš však pozorný.
01:25
Domácí svým aktivním napadáním zatím nebezpečnější, ovšem bez gólu.
00:13
Hned první sekundy přinesly střelu hostů, Vičánek si však tuhle střelu z dálky vychutnal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Michael Havran, Daniel Kříž, Marek Svoboda, Jan Macháček
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Jakub Zdražil, Jakub Haša
00:00
Vítáme vás u dnešního svátečního utkání, ve kterém dnes domácí uzavřou letošní kalendářní rok. Soupeřem jim budou florbalisté z Náchoda.
00:00
Ti jsou sice tabulkově na spodních příčkách, ale nejednou dokázali potrápit papírově silnějšího soupeře, což domácím dnes přináší nelehký úkol.