0:2
6:1
- : -

FBC Ossiko Třinec - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  10:3
6. Lucie Mišúnová, 16. Adéla Šibrová, 18. Kateřina Havlová, 20. Vladimíra Skalíková, 48. Lucie Mišúnová, 49. Adéla Šibrová, 51. Kateřina Havlová, 56. Zuzana Wojnarová, 59. Lucie Mišúnová, 60. Petra Bieleszová - 24. Tereza Baranová, 27. Petra Drápalová, 43. Monika Jahodová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 145; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 14 - Tereza Harčárová 14; po třetinách: 4:0, 0:2, 6:1;
60:00
Hodnocení trenéra Jana Komínka: "První třetina z naší strany bohužel zas velký problém. Ve druhé třetině jsme ukázali, že umíme hrát florbal. Třetí třetinu si i přes velkou snahu holek soupeř zkušeně pohlídal. Díky všem zúčastněným a pěkné svátky."
60:00
Hodnocení trenéra Jirky Kajfosze: "První třetina děs, druhá třetina jsme nebyli ani na hřišti no a ve třetí třetině jsme alespoň dávali góly, když už nic. Z naši strany to dnes nebylo dobré, o to více jsme rádi za 3 body. K Vánocům bych si přál Lexaurin a 10 dní bez florbalu prosím. Hezké Svátky všem!"
60:00
59:39
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová bez asistence (10:3).
58:41
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (9:3).
57:28
Szwanczarová předvádí nádherné výhozy z brány, po kterých se třinecké dostávají do solidních akcí.
55:54
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Tereza Martynková (8:3).
55:54
Wojnarová nekompromisně proměnila 20 cm nad led.
54:13
Třinec opakovaně ztrácí zbytečně balónek u svojí rozehrávky.
53:24
Na domácí je vyvíjen obrovský tlak, ale prozatím si s klidem poradí.
51:53
Obrovská gólová šance hostů nebyla proměněná!!
51:20
Třinecký tlak se stupňuje.
50:46
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
50:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Adéla Šibrová (7:3).
50:23
Vyloučen hráč Veronika Králová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
49:27
Domácí hráčky po vstřeleném gól přebraly iniciativu a soupeře dále tlačí.
48:13
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Vendula Copanidisová (6:3).
47:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Adéla Šibrová (5:3).
42:25
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Pavla Buráňová (4:3).
42:25
GÓL! Třinecké sice měly aktivnější vstup ale bylo jim to k ničemu. Jako první se ve třetí třetině prosadily Šitbořice.
40:00
40:00
38:30
Hra se už pár minut přenáší ze strany na stranu.
30:30
Třinecké nehodlají své vedení ztratit a střílí na Harčárovou jednu střelu za druhou.
27:35
Mišúnová v úniku neproměňuje.
26:20
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Martina Horáková (4:2).
26:20
GÓL! A je to tady. Aktivnější přístup hostí jím vynáší snížení. Stav 4:2
25:52
Vyloučen hráč Adéla Šibrová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:00
Třinecké hráčky jsou momentálně horším týmem, je jen otázkou času, kdy to začnou Šitbořice trestat.
23:57
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Petra Drápalová (4:1).
23:00
Šitbořice jsou aktivnější a začátek druhé třetiny je v jejich režii.
19:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková bez asistence (4:0).
19:59
GÓL! Že se hraje až do poslední sekundy potvrdila Vladimíra Skalíková, která překonala brankářku pouhou vteřinu před koncem první periody.
17:41
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová bez asistence (3:0).
17:41
GÓL! Skvělá individuální akce Kateřiny Havlová, beckhendová střela prošla mezi nohama brankářky.
16:30
Třinec je aktivnějším týmem a po právu zaslouženě vede.
15:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Lucie Mišúnová (2:0).
15:07
GÓL! Teď si to holky vyměnily faulovaná Mišúnová prodloužila na volnou Šibrovou a ta neměla problém zakončit.
11:30
Bieleszová osamocená samotinká trefuje brankářku jen do hrudníku.
08:30
Střela byla zblokovaná jednou ze Šibtořických obránkyň, dále si pak brankářka Harčáková smysla na střele Dembské.
07:25
Domácí hráčky za pomocí skvělé podpory publika dál tlačí Šitbořické hráčky.
05:25
05:25
GÓL! Odražený míček si po střele Šibrové našla Mišúnová nová a domácí vedou 1:0!
02:00
Šitbořice měly velkou šanci, brankářka Szwanczarová si poradila.
00:01
Buly pro domácí Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Pavla Buráňová, Tereza Baranová, Sabina Mátlová, Petra Drápalová
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Michaela Gibiecová, Eliška Zetková, Petra Bieleszová, Zuzana Wojnarová, Tereza Martynková