2:0
4:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:3
23. Andrea Doležalová, 38. Andrea Doležalová, 45. Barbora Blažková, 51. Andrea Doležalová, 55. Aneta Tichá, 59. Kateřina Poláková - 17. Lucie Sokolová, 44. Lucie Sokolová, 53. Lucie Sokolová; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Adéla Sadílková 43 - Veronika Čubová 43; po třetinách: 0:1, 2:0, 4:2;
60:00
59:26
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
59:26
Vyloučen hráč Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
58:07
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Kateřina Poláková bez asistence (6:3).
57:03
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:03
Vyloučen hráč Nikola Slavíková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
54:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Aneta Tichá, asistoval Zuzana Chládová (5:3).
52:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Monika Macháčková (4:3).
50:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kateřina Poláková (4:2).
44:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Barbora Blažková, asistoval Andrea Doležalová (3:2).
43:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Lucie Hejnová (2:2).
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí: 13 Hosté: 16
37:09
31:48
Vyloučen hráč Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
22:49
20:00
20:00
19:59
Střely v orvní třetině: Domácí: 16 Hosté: 13
16:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Lucie Romančáková (0:1).
16:33
Vyloučen hráč Nikola Provazníková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou.
15:39
Vyloučen hráč Kateřina Poláková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
13:20
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
07:00
Další velká šance domácích, kterou měla Doležalová.
03:00
Světlá měla dvě velké šance a drží balónek na svých holích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Lucie Sokolová, Kristýna Štěpánová, Denisa Kalousková, Lucie Romančáková, Lenka Blažeňáková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Adéla Sadílková; hráči v poli: Eva Tichá, Barbora Blažková, Kateřina Poláková, Andrea Doležalová, Lucie Kunstmüllerová