2:2
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - Hippos Žďár n/S. B 4:4
14. Štěpán Vyskočil, 22. Štěpán Vyskočil, 31. Štěpán Seidl, 35. Michal Roudenský - 27. Tomáš Imramovský, 29. Ondřej Zerák, 36. Ondřej Zerák, 40. Tomáš Imramovský; rozhodčí: Kamil Vraspír - Martin Draxler; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Patrik Kalina ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2;
45:00
39:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Tomáš Imramovský, asistoval Ondřej Zerák (4:4).
35:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Tomáš Imramovský (4:3).
34:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Michal Roudenský, asistoval Adam Jirka (4:2).
30:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Seidl bez asistence (3:2).
30:00
30:00
29:59
Stav střel ve druhé třetině: Jihlava - 6 Žďár nad Sázavou B - 10
28:04
Misky vah byly do této doby převážně na straně Jihlavy. Nicméně žďár zatopil pod kotlem a vyrovnal stav utkání!
28:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Ondřej Melichar (2:2).
26:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Tomáš Imramovský, asistoval Jiří Tlustý (2:1).
21:55
Štěpán Vyskočil proměnil trestné střílení, které jel v tempu závodního hlemýždě. Stav utkání 2:0 Díky!
21:54
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Vyskočil z trestného střílení (2:0).
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině: Jihlava - 11 Žďár nad Sázavou B - 5 Stav utkání 1:0
13:02
Skoro jubilejní 9. střela jihlavského týmu skončila poprvé za zády golámana Ždáru nad Sázavou B.
13:01
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Vyskočil, asistoval Štěpán Seidl (1:0).
04:15
Odehráno něco málo přes 4 minuty a viděli jsme celé 2 střely na branku z holí jihlavských florbalistů.